Köyceğiz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencileri tarafından “Yarası Olana” adlı tiyatro oyunu sahnelendi. Köyceğiz Halk Eğitim Merkezi Salonu'nda sahnelenen tiyatro oyunu seyirciler tarafından ilgiyle izlendi. Öğrenciler rollerini başarıyla oynadılar, tiyatrocular kadar başarılı oldu.
Köyceğiz İlçe Milli Eğitim Müdürü Kerem Karahan tiyatro ile ilgili olarak yaptığı açıklamada, “Meslek liselerimizin her alanda olduğu gibi sanatsal faaliyetler ile de ön plana çıkmasını sağlayan, çocuklarımızı her alanda destekleyen idareci ve öğretmenlerimize teşekkür ederim” dedi.

Dünya turuna çıkan İspanyol genç, Türkiye'nin o şehrine hayran kaldı Dünya turuna çıkan İspanyol genç, Türkiye'nin o şehrine hayran kaldı

Köyceğiz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencileri tarafından sahnelenen "Yarası Olana" adlı tiyatro oyununun gösterimine Köyceğiz Kaymakamı Mustafa Maslak ve eşi Seren Maslak, Köyceğiz İlçe Milli Eğitim Müdürü Kerem Karahan, öğretmen, öğrenci ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Kaynak: İHA