in ,

La Bonita Suite Çiğli’ye hayırlı olsun!

Erişen İnşaat’nın dev yatırımlarından ikincisinin de temeli Balatçık Mahallesi’nde protokolün de katılımı ile kurban kesilerek dualarla atıldı

la-bonita-suite-cigliye-hayirli-olsun

Çiğli’nin önemli inşaat şirketlerinden Erişen İnşaat’ın ikinci büyük projesi La Bonita Suit’in temeli pandemi tedbirleri altında dualarla atıldı. Törene, AK Parti İzmir Milletvekili Cemal Bekle, Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü, AK Parti eski Milletvekili Necip Kalkan, AK Parti İl Başkan Yardımcısı Ali Aslan, AK Parti Çiğli İlçe Başkanı Sedat Karatekin, Çiğli İlçe Milli Eğitim Müdürü Mesut Uğurlu, Çiğli Emniyet Müdürü Fevzi Yurtseven, iş aleminden temsilciler, çok sayıda davetli katıldı.
Erişen İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Yılmaz, ülkenin pandemi de dahil önemli ekonomik sıkıntılar içerisinden geçtiğini, buna rağmen hiçbir zaman ümitlerini kesmeden yatırımlarına devam ettiklerini ifade ederek, “Bize maddi ve manevi inanıp güvenen insanları yarı yolda bırakmadık. Gece ve gündüz demeden çalıştık ve işimizi hiçbir şekilde taviz vermeden bedeli ne olursa olsun diyerek tamamladık. Rabbime Şükürler olsun ki mahçup olmadan La Bonita Rezidance’ı bitirdik. Borçlandık, kredi aldık, hiçbir şekilde hukuka düşmeden daire sahiplerine teslim ettik. La Bonita Rezidance tam bir aile konsepti. İçerisinde her türlü sosyal donatı var. La Bonita Suite ise 25 dönümlük arazi içerisinde inşa edilecek. 1+1 konutlarla çevresinde yine donatı alanları, parklar olacak. Çiğlimize en güzelini kazandırmak için yol çıktık. Allah bizleri ve bizlerle beraber burada emeği geçenleri utandırmasın” dedi.
La Bonita Rezidance ve La Bonita Suite projelerinin Sorumlusu İnşaat Mühendisi Caner Yılmaz ise katılımcılara yeni temeli atılan proje hakkında bilgiler verdi. Yılmaz, projede 155 adet 1+1, 14 adet 2+1 ve 3 bin metrekare yeşil alan yeraldığını, otel konseptiğinde iş aleminin toplantı yapabileceği alanlar, çevresinde Katip Çelebi Üniversitesi, Çiğli Bölge Eğitim Hastanesi, İZBAN gibi kuruluşların yer aldığını ayrıca Anadolu Caddesi ve Çevre Yolu ile de turizm merkezlerine yakınlığı ile Çiğli’ye büyük değer kattığını ifade etti.
Törene katılan Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü ise Adnan Yılmaz’ın geçmişte siyaset yaptığını bugün de iş adamı olarak Çiğli’ye değer katmaya devam ettiğini ifade ederek, “Bu proje insanları ev sahibi yapıyor. Buradan para kazanılıyor ve çevreye parklarla yeşil alanlar kazandırılıyor. Müteahhit belediye ile devleti ile el ele verirse, yerel yönetimin çizdiği rotada düzgün kaliteli ve vatandaşa faydalı çalışmalar yaparsa kentin gelişimine en büyük katkı koyanlardan birisi olur. Bu tip çalışmaları yapan arkadaşların sonuna kadar arkasındayız. 20 Ekim’de tramvay ihalemiz sonuçlanacak 1 Ocak gibi başlayacak.
Konuşmaların ardından hocaefendi Vedat Özarpacı tarafından Kur’an-ı Kerim tilavetinde bulunuldu ve dua edildi. Ardından inşaat alanında kurban kesilirken, temele ilk harcı döken butona Başkan Utku Gümrükçü ile birlikte Adnan Yılmaz ve törene katılanlar “Hayırlı Olsun” dilekleriyle bastı.

Kazım Erkmen

ege-illeri-icin-kirmizi-alarm-toz-firtinasi-izmire-kadar-geliyor

Ege illeri için kırmızı alarm! Toz fırtınası İzmir’e kadar geliyor!

antalya-buyuksehir-belediye-baskani-muhittin-bocek-yogun-bakimda

Başkan Böcek’in tedavisinde sevindiren gelişme