Türkiye'nin en ünlü plajlarından mavi bayraklı Kleopatra plajının hemen karşısında ve Damlataş mağarasının yakınında yer alan Downtown Macrocenter mağazası hem Anadolu’nun özel tatlarını, hem de dünyanın dört bir yanından özel lezzetleri keyifli sofralar için raflarına taşıyor. Macrocenter Alanya Downtown mağazası, fonksiyonel reyon tasarımı ve profesyonel ekibiyle haftanın 7 günü 09:00 ile 22:00 saatleri arasında hizmet veriyor. Alanyalıların yoğun ilgi gösterdiği mağaza raflarına taşıdığı her ürünü sağlık, kalite ve lezzet standartları çerçevesinde titiz bir elemeden geçiriyor.

Macrocenter, yaz döneminde Yat Kart müşterilerine özel hazırladığı Money kampanyası ile, üyelerin yapacakları tüm alışverişlerde yüzde 10 Money kazanıyor. Ayrıca Servis Kart ve Otel Restoran kartları ile de bol kazançlı bir yaz vaad ediyor.

Macrocenter, sahil mağazaları yatırımlarına devam ediyor

Ticaret Bakanlığı enflasyon düzeltmesi tablolarını anlattı Ticaret Bakanlığı enflasyon düzeltmesi tablolarını anlattı

Macrocenter, bu yaz Alanya Downtown’ın yanı sıra D-Marin Göcek, Marin Alaçatı Macrocenter mağazalarını da hizmete açtı. Bu mağazalara ek olarak yakın tarihte Bodrum Torba, Didim D-Marin, Akyarlar, Dalyan, Bodrum Ortakent, Türbükü Boviera, Marmaris ve Fethiye’de de yeni mağazalarının açılışlarını gerçekleşecek. Macrocenter, halihazırda Manavgat Antalya, Çeşme, Alaçatı, Ilıca ve Ardıç, Urla, Bodrum merkez, Çamlık, Bitez, Yalıkavak Marina, D- Marin Turgutreis, Selimiye, Göcek, Türbükü mağazalarıyla ege ve güney sahillerinde hizmet veriyor.

Kaynak: Bülten