in

Mahall Bomonti’den yeni yıl kampanyası

Başta enerji ve inşaat olmak üzere Türkiye’nin en güçlü gruplarından Türkerler Holding, İzmir’in en gözde karma projesi Mahall Bomonti İzmir’de kaçırılmayacak bir yeni yıl kampanyası başlattı.

mahall-bomanti

Konut, ofis, otel, sosyal ve kültürel alanları ile İzmir’in en çok dikkat çeken projesi, yatırımcılara “0 faiz, 60 ay vade, yüzde 25 indirim, yüzde 10 peşinat” avantajları ile dört dörtlük bir fırsat sunuyor.

 Proje lokasyonu ile de çok dikkat çekiyor. İzmir’in en değerli ana arteri olan Halkapınar’ın bu bölgesi için “geleceğin Alsancak’ı” benzetmesi yapılıyor. Alsancak’a yürüme mesafesi 10 dakika.  İzban, metro ve tramvayın Halkapınar’daki buluşma noktasına yine 5 dakikalık yürüme mesafesinde. Yine İzmir limanına aynı şekilde… Başta opera ve tiyatro salonu olmak üzere sosyal alanları ile de dikkat çeken Mahall Bomonti İzmir’de, 1000 kişilik gösteri alanı,  sinema, alışveriş mağazaları, tenis kulübü, koşu ve bisiklet yolu ile asırlık ağaçların bulunduğu toplam 30 bin m2’lik yeşil alan bulunuyor. (Haber Merkezi)

izmir-den-ic-isitan-goruntuler

İzmir’den iç ısıtan görüntüler, sosyal medyada beğeni topladı

hayri-yorganciogluna-son-gorev

Altay’ın eski başkanı Hayri Yorgancıoğlu’na son görev!