in ,

Marmaris Belediye Başkanı karantinada!

Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay ve Meclis Üyesi Ali Kırlı, 12 – 15 Mart 2020 tarihleri arasında düzenlenen “Inturmarket Turizm Fuarı” gittikleri Rusya dönüşü 14 gün kendilerini evlerinde izole edecek

marmaris-belediye-baskani-karantinada

Korona virüs salgını ve alınan önlemler kapsamın da Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay ve beraberinde gittiği Marmaris Belediyesi Meclis üyesi Ali Kırlı evlerinden çıkmayıp 14 gün kendileri toplumdan izole etme kararı aldılar.
13 Mart Cuma günü yurda giriş yapan Mehmet Oktay ve Kırlı; korona virüs salgını ve alınan önlemler kapsamında 14 gün kendilerini toplumdan izole etme kararı aldı. Başkan Oktay, “Rusya’nın, Ulaştırma Bakanlığımızın sıraladığı riskli ülkeler arasında olmamasına rağmen bu kararı aldığını ve biz tüm tedbirlerimizi aldık. Giderken de gelirken de gerekli şartlara ve hijyen kurallarına azami dikkat gösterdik. Sağlık durumumda herhangi bir sorun yok gayet iyiyim. Ama tabi ki bu hassas bir konu. Vatandaşlarımızın ve çevremizin sağlığını riske atmamak için dışarı çıkmayıp gerekli prosedürleri yerine getireceğiz. Bu kapsamda tedbir amaçlı kendimi izole ettim. Belediye ile ilgili işleri de telefonla ya da online sistemle yürüteceğim’’ dedi.

İHA

izmirli-buz-patenci-masal-altin-kitapa-giren-ilk-turk-kizi-oldu

İzmirli buz patenci Masal, “Altın Kitap”a giren ilk Türk kızı oldu

koronavirus-vakalari-sonrasi-kelle-pacaya-talep-artti

Koronavirüsle kelle paçaya talep arttı