in ,

Marvel sitcom’u WandaVision’a ilk tepkiler: “Acayip tuhaf, olumlu anlamda”

Eleştirmenler WandaVision’a ilk tepkilerini paylaşıyor ve görünüşe göre dizi, “Marvel Stüdyoları’nın daha önce yaptığı hiçbir şeye benzemiyor.”

marvel-sitcomu-wandavisiona-ilk-tepkiler-acayip-tuhaf-olumlu-anlamda

Yayın platformu Disney+‘a gelen ilk orijinal Marvel dizisinin başrollerinde Elizabeth Olsen ve Paul Bettany, süper kahramanlar Wanda Maximoff ve Vision olarak yer alıyor.

WandaVision hakkında birçok özel ayrıntıyı bilmiyor olsak da dizi, kısmen “klasik sitcom” ve kısmen “Marvel epiği” olarak tanımlanıyor.

15 Ocak Cuma gerçekleşecek prömiyerinden önce ilk üç bölümün eleştirmenlere açılmasıyla, hayranlar diziye verilen ilk tepkilere kavuşurken yazarlardan biri diziyi “acayip tuhaf (iyi anlamda)” diye tanımladı.

Bir eleştirmen, “#WandaVision’ın ilk 3 bölümü esaslı iş” diye yazdı.

Eğlenceli, incelikli biçimde ayarlanmış bir nakavt. Özellikle geleneksel olanın parodisini yaptığında sitcom ve süper kahraman hayranlarının zevklerini tatmin edecek.

Aynı fikirde olan Indiewire’dan Kristen Lopez, şu yorumda bulundu:

# WandaVision’ın ilk üç bölümündeyim ve Ben. Kendimi. Kaptırdım. Dizi sadece klasik televizyon dizilerinin sevecen biçimde yeniden canlandırılması değil (her şey güzel), hikaye de çok etkileyici.

Nerdist’ten Hector Navarro, attığı tweet’te “#WandaVision’ın ilk üç bölümü izleme fırsatım oldu ve olmasını umduğum her şeydi: Komik, zekice, ürkütücü ve bunların ötesinde bir nevi trajik” diye yazdı.

Gerçek şu ki WandaVision, Marvel Sinematik Evreni‘ni daha önce hiç gitmediği yerlere götürüyor ve geri dönüşü yok.

Fandango’dan Erik Davis de dizinin “gerçekten Marvel Stüdyoları’nın yaptığı hiçbir şeye benzemediği” söyleyerek bu yoruma katıldı.

 

-indyturk.com

ankaradaki-depremin-ardindan-korkutan-uyari-7-buyuklugunde

Ankara’daki depremin ardından korkutan uyarı! 7 büyüklüğünde…

ege-bolgesinin-ihracatinin-ithalatini-karsilama-orani-yuzde-153-oldu

Ege İhracatçı Birlikleri, 2020’de 216 ülkeye ihracat yaptı