in ,

Maske fiyatları ve nerede satılacağı belli oldu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kabine toplantısı sonrası maske satışının tekrar başlayacağını açıkladı.

maske-fiyatlari-ve-nerede-satilacagi-belli-oldu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kabine toplantısı sonrası maske satışının tekrar başlayacağını açıkladı. Açıklama sonrası en çok merak edilen soruların başında Maskeler nerelerde satılacak? Maskeler kaç paraya satılacak?, Maske fiyatları belli oldu mu? Maske satışı olacak mı? soruları yer alırken maske fiyatlarının belirlendiği açıklandı.Kabine toplantısı sonrası maske satışının tekrar başlayacağını açıklayan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Bir üst fiyat belirleyip vatandaşların maskeye kolayca ulaşımını sağlarken oluşabilecek fırsatçılık olaylarını önüne geçileceğini” açıklamıştı. Açıklama sonrası ise en çok merak edilen soruların başında Maskeler nerelerde satılacak? Maskeler kaç paraya satılacak?, Maske fiyatları belli oldu mu? Maske satışı olacak mı? soruları yer aldı. İşte maske satışıyla ilgili detaylar haberimizde…

MASKE SATIŞI OLACAK MI?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kabine toplantısı sonrası maske satışının tekrar başlayacağını açıkladı. Bu kapsamda maske satışlarının en kısa sürede başlaması bekleniyor.

MASKELER KAÇ PARA OLACAK?

Maske satışıyla ilgili gelişmeler netleşmeye başladı. Tedarikinde sıkıntı yaşanan maskelerin üst fiyat limitinin 1 TL olması bekleniyor. Farklı türdeki maskeler içinde farklı üst limitler belirlenecek.  Eczane veya marketler isterlerse belirlenen üst limitin altında satış yapabilecek.

MASKELER NERELERDE SATILACAK?

Hürriyet gazetesinden Eray Görgülü’nün haberine göre, Ticaret Bakanlığı ile medikal sektörün temsilcileri, yeni düzenlemeyle ilgili bir araya gelirken, genelgeyle market ve gross marketlerde de maske satılabilmesi için izin verileceği ifade edildi.Maske satışları Ticaret Bakanlığı ile Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu tarafından sıkı bir şekilde denetlenecek.

cam-fistiginin-gelecegi-icin-calisma-yapildi

Çam fıstığının geleceği için çalışma yapıldı

goztepede-tripic-ve-wilczek-yeni-sezonu-bekliyor

Göztepe’de Tripic ve Wilczek yeni sezonu bekliyor