Hande Yener’den sürpriz! Hande Yener’den sürpriz!

Daha önce "Çemberimde Gül Oya", "Bir Bulut Olsam", "Muhteşem Yüzyıl", "Kırmızı Oda" gibi dizilerde rol alan Melisa SözenHarun Tekin ile aşk yaşıyor.

Her fırsatta evlilik düşünmediklerini söyleyen ikili, zaman zaman birlikte çekilen fotoğraflarını da takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmiyor.

Melisa Sözen son olarak sevgilisi Tekin ile fotoğraflarını takipçileriyle paylaştı. Ünlü oyuncu, paylaşımına "41 mevsim biriktirdik birlikte" notunu düştü. Harun Tekin de sevgilisine kalp emojisiyle karşılık verirken; ünlü çiftin pozlarına binlerce beğeni ve yorum geldi.

Öte yandan Melisa Sözen, yıllar önce Harun Tekin ile ilişkisinin başlarını anlatmış ve "Arkadaşlarıyla yeni yeni tanışıyorum. Arkadaşları da Şebnem Ferah, Özgür Mumcu hani böyle havalı bir ekip… Ben ona sürpriz olsun diye pasta yaptırdım. Git sakin bir pasta yaptır, insanlarla ilk kez tanışacaksın zaten…Ama olur mu? Harun’un ne sevdiğini düşündüm. Tek tek hepsini hazırlattım, fikri iyi diye düşünüp pastacıya verdim. Pasta mekana geldi, arkadaşlarımla bakmaya gittik pasta rezalet" demişti.

"Baby shower pastası gibi biz şoka girdik. Pastada bir emzik eksikti o derece" diyen Sözen, "Bir şekilde toparlamaya çalıştık ama olmadı… Artık pastayı kendim yapıyorum" ifadelerini kullandı.

Kaynak: NTV