in ,

Memleket Partisi’nde adım adım hedefe…

İzmir’de hızla örgütlenme çalışmalarına devam eden Memleket Partisi’nde kongre takvimi devam ediyor. Başkan Oğuz: İlk seçimlerde yerimizi alacağız!

memleket-partisinde-adim-adim-hedefe

Memleket Partisi İzmir’de örgütlenme çalışmaları sürüyor. İlçe kongrelerine devam ettiklerini ve başarılı bir süreç yürüttüklerini belirten Memleket Partisi İzmir İl Başkanı Cüneyt Oğuz, Ege Telgraf’a açıklamalarda bulundu.

Kongrelerde gerçekleşen yüksek katılımdan dolayı oldukça memnun olduklarını belirten İl Başkanı Oğuz, “Yoğun bir takvimimiz olduğu için bayram süresince de ara vermeyerek kongrelerimize devam ettik. Üyelerimiz de büyük bir duyarlılık içerisinde sürece katkı koydu. Önümüzdeki süreçte ilçelerde Memleket Partisi adına görev alacak başkan ve yönetim kurullarımızı belirledik. Şu ana kadar 10 ilçede kongrelerimizi yapıldı; kısa bir süre içinde 30 ilçeyi de tamamlayacağız. Ankara’dan gelen talimatlar doğrultusunda en kısa zamanda da il kongremizi yapacağız” dedi.

‘İLK SEÇİM’ HEDEFİ!

“Toplumda Memleket Partisi’ne yönelik inanılmaz bir teveccüh var” sözleriyle konuşmasını sürdüren Başkan Oğuz, “İnsanlar, Muharrem İnce’ye ve ekibine çok güveniyor. Türkiye’de mevcut düzenden kurtulabilmenin tek çaresinin Memleket Partisi olduğunu düşünüyorlar. Vatandaşın bu düşünceleri açıkçası bizleri de oldukça mutlu ediyor. Üye kayıtlarımız da başarılı bir şekilde devam ediyor. Her geçen gün daha hızlı bir şekilde büyüyoruz. En kısa zamanda seçime girebilecek yeterliliği sağlayacağız. Bir siyasi partide en önemli husus seçime girebilmektir. Memleket Partisi önümüzde yapılacak olan ilk seçimde yerini alacaktır. Türkiye Cumhuriyeti tarihinde belki de bir ilke imza atıyoruz. Bu kadar kısa sürede onca baskılara rağmen insanların cesareti ve gönüllülüğü sayesinde kongrelerimizi yapmak bizim için çok önemliydi. Bundan sonra çok daha büyük başarılara imza atacağız” açıklamalarında bulundu.

Son olarak, Memleket Partisi’nin kısa bir sürede Türkiye’de mevcut iktidarın alternatifi haline geleceğini belirten Oğuz, “Her zaman söylediğimiz gibi ‘Ne Cumhur, ne Millet! Tek yol Memleket’ diyoruz. Bu inancı seçmenin gözünde de görüyor, biz de hedefimize emin adımlarla ilerliyoruz” diye konuştu.

 

 

Özel Haber: Yağmur Gülü

26-yillik-polis-memuru-kivanc-cekem-hayatini-kaybetti

26 yıllık polis memuru Kıvanç Çekem hayatını kaybetti!

fen-lisesi-ogrencisi-onur-universite-sinav-sonucunu-goremedi-kazada-hayatini-kaybetti

19 yaşındaki Onur üniversite sınav sonucunu göremedi, kazada hayatını kaybetti