in ,

Menderes merkez pazaryeri otoparka kavuşuyor

Menderes Belediyesi tarafından merkez kapalı pazaryerine otopark kazandırılıyor

menderes-merkez-pazaryeri-otoparka-kavusuyor

Menderes Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen çalışmalar kapsamında ilçede yıllardır sorun olan merkez kapalı pazaryerinin otopark sıkıntısı çözüme kavuşturuluyor. Belediye Başkanı Mustafa Kayalar’ın talimatı ile alana otopark kazandırılması için çalışmalar başlatıldı.

İki etap çalışma

Kısa zamanda tamamlanması planlanan çalışmalar kapsamında ilk etapta pazar yeri alanına otopark ve tuvalet kazandırılacak. Gerçekleştirilecek ikinci etap çalışmalarda ise pazar yeri içerinde düzenleme ve bakım çalışmaları gerçekleştirilecek.

Otopark sorunu ortadan kalkacak

Çalışmalarla ilgili bilgi veren Menderes Belediye Başkanı Mustafa Kayalar, “ Vatandaşlarımızın daha rahat ve keyifli alışveriş yapması için merkez kapalı pazar yerimizde yenileme çalışmalarımızı başlattık. Pazaryeri çevresinde otopark sorunu kanayan bir yaraydı. Vatandaşlarımız Perşembe ve Pazar günü kurulan pazarımıza geldiklerinde büyük sıkıntı yaşıyorlardı. Bu sorunu yapacağımız çalışma ile ortadan kaldırıyoruz. İlk etap çalışmalarımız kapsamında otoparkımızı ilçemize kazandırıyoruz. Çevre düzenlemesinin de yapılacağı çalışma kapsamında yeni tuvaletleri de alanımıza kazandırıyoruz. İkinci etap çalışmalarımız da ise pazar yeri içerisinde düzenleme ve bakım çalışmalarımızı gerçekleştireceğiz. İlçemize hayırlı, uğurlu olsun” diye konuştu.

bosanma-asamasindaki-esini-rehin-aldi

Boşanma aşamasındaki eşini bıçakla rehin aldı

cesme-projesinde-kamulastirma-azaltilacak

Çeşme Projesi’nde kamulaştırma azaltılacak!