in ,

Menemen’de Ömer Güney’den adaylık açıklaması

CHP’de ilçe kongreleri süreci devam ederken; 19 Ocakta kongresini gerçekleştirecek olan Menemen’de de ilk somut adım atıldı.

omer-guney-den-adaylik-aciklamasi

CHP’de ilçe kongreleri süreci devam ederken; 19 Ocakta kongresini gerçekleştirecek olan Menemen’de de ilk somut adım atıldı.  Mevcut ilçe başkanı Serdar Değirmenci’nin yeniden aday olmayacağını açıklamasının ardından ilk hamle Ömer Güney’den geldi.

31 Mart Yerel Seçimlerinde Menemen Belediye Başkan Aday Adayı olan Harita Mühendisi Güney; “Ben kendi payıma; taşın altına elimi koymaya her zaman olduğu gibi sorumluluk almaya hazırım” dedi. Güney; “Menemen’de doğdum, büyüdüm, burada yaşıyor ve çalışıyorum. 2000’li yıllardan bu yana CHP çatısı altında aktif siyaset yapıyorum. CHP, Kuvvayı Milliye demektir. İzmir’de Hasan Tahsin, Menemen’de Kubilay’dır. Değişimcidir, devrimcidir. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Cumhuriyetten sonra ikinci eserim dediği bir güçtür.  Genel Başkanımız Kılıçdaroğlu’nun dediği gibi; ‘Korku imparatorluğu değil; sevgiyi egemen kılacağız. Kardeşçe beraber olacağız. Kardeşçe yaşayacağız.’ Kol kola omuz omuza bu ilkeler doğrultusunda yılmadan, usanmadan hep birlikte çalışacağız. 19 Ocak’ta ilçe örgütü olarak genel kurulumuzu gerçekleştireceğiz. Her şeyden önce; Menemen CHP Örgütü’nün yine örnek bir kurul gerçekleştireceğine olan inancımı belirtmek istiyorum. Her ne olursa olsun, bunun demokratik bir yarış ve gelişmenin fırsatı olduğunu düşünmeliyiz.  Ben kendi payıma; taşın altına elimi koymaya, her zaman olduğu gibi sorumluluk almaya hazırım. Ömer Güney olarak her koşulda hemşerilerimin ve partililerimin kardeşi, dostu, yoldaşı olduğumu, olacağımı bilmenizi isterim” dedi.

 

bucalilar-cezavinin-tasinmasini-istiyor

 Bucalılar, zehir solumak istemiyor!

torbalidaki-cifte-cinayetin-sanigi-intihara-kalkisti

Torbalı’daki çifte cinayetin sanığı, intihara kalkıştı!