İAOSB Yönetim Kurulu Başkanı Cenk Karace, Türk sanayine değerli katkılarda bulunan, İAOSB Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Mustafa Karabağlı’ya yönelik yapılan itibar suikastı düzenlendiğini, bunu kınadıklarını bildirdi. 

Antalya’da rekor sıcaklık nedeniyle sokaklar boşaldı, sahiller doldu Antalya’da rekor sıcaklık nedeniyle sokaklar boşaldı, sahiller doldu

Fon mağduru olarak lanse edilen Karabağlı’nın Türkiye’de birçok ilki hayata geçirerek katma değerli üretimde markalar yaratan önemli bir sanayici olduğunun altını çizen Karace, “İzmir başta olmak üzere ülke sanayinin, ekonomisinin ve istihdamının gelişmesini kendine şiar edinen, aynı zamanda bölgemizin Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Sayın Mustafa Karabağlı’ya yönelik bazı yayın organlarında yer alan mesnetsiz iddiaları İAOSB Yönetim Kurulu olarak kınıyoruz. Güneş balçıkla sıvanmaz. Sayın Karabağlı, sanayinin gelişimi için harcadığı mesai kadar İzmir’e katkı sağlamak için birçok STK ve kulüpte de görevler üstlenen; vizyonu, adımları ve duruşu ile örnek gösterilen değerli bir sanayicimizdir. Bu asılsız söylemlerle Sayın Karabağlı’nın itibarına gölge düşürmek isteyenleri İAOSB Yönetim Kurulu olarak esefle kınıyoruz” ifadesinde bulundu.

Kaynak: Bülten