in ,

MHP’li Osmanağaoğlu Kemalpaşa’da muhtarlarla buluştu

MHP Muhtarlarla buluşmaya devam ediyor. Milliyetçi Hareket Partisi Genel Sekreter Yardımcısı İzmir Milletvekili Tamer Osmanağaoğlu Kemalpaşa’da Mahalle Muhtarlarlarıyla bir araya geldi.

mhpli-osmanagaoglu-kemalpasada-muhtarlarla-bulustu

MHP İzmir İl Başkanı Veysel Şahin ve parti yöneticilerinin de katıldığı toplantıda konuşan Osmanağaoğlu “ MHP olarak Muhtarlarımızı demokrasinin çelik çekirdekleri olarak görüyoruz.” İfadelerini kullandı. Geçtiğimiz günlerde Aliağa, Bergama, Dikili ve Menemen ilçelerinde de Muhtarlarla gerçekleştirdikleri toplantıları hatırlatan Osmanağaoğlu; “Muhtarlarımız ile gerçekleştirdiğimiz bu toplantılarla hem Muhtarlarımızın hem de vatandaşlarımızın sorunlarından haberdar oluyoruz hem de Muhtarlarımız ile birlikte el ele vererek problemlerin ortadan kalkması için çaba sarf ediyoruz.” dedi.

Çok sayıda Muhtarın katıldığı toplantıda Mahalle Muhtarlarının dile getirdiği sorunları teker teker not aldığı gözlemlenen Osmanağaoğlu söz konusu taleplerin karşılanabilmesi ve eksikliklerin giderilebilmesi için önümüzdeki günlerde ilgili kurum ve kuruluşlarla diyaloğa geçeceğini ifade ederek şunları söyledi:

“Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli Muhtarlık müessesine ve Muhtarlarımıza verdiği önemi defalarca dile getirmiştir. Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’nin “Muhtarlıklarımız varsa demokrasimiz diridir. Muhtar demek mahallesinin hadimi demektir. Muhtar demek mahalledeki devlet, mahalledeki dirayet, mahallindeki cesaret demektir.” ifadeleri bu konudaki vizyonumuzun temellerini oluşturmaktadır. Bu sebeple üzerimize düşen mahallelerimizin hadimi olan muhtarlarımızın bizlere ulaştırdığı sorunları gündeme getirmek, lazım gelen adımları atmak bizim için ertelenemez bir görevdir.

MHP İzmir İl Başkanı Veysel Şahin, MHP Kemalpaşa İlçe Başkanı Mustafa Gözütok’un ve çok sayıda partilinin katıldığı toplantı gerçekleştirilen kahvaltı ile son buldu.

altayda-rayandan-iyi-haber

Altay’da Rayan’dan iyi haber

İstanbul Gedik Üniversitesi 17 öğretim üyesi alacak