in ,

MHP’li Osmanağaoğlu’ndan Soyer’e: ‘Tek adam’!

MHP İzmir Milletvekili Osmanağaoğlu sosyal medya hesabından yaptığı açıklamalarla Tunç Soyer’e yüklendi

mhpli-osmanagaoglundan-soyere-tek-adam

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İzmir Milletvekili Tamer Osmanağaoğlu sosyal medya hesabı üzerinden İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer‘i hedef alan açıklamalar yaptı. Geçtiğimiz gün Başkan Soyer’in “3 Mayıs İzmirliler Günü olsun” önerisini eleştiren Osmanağaoğlu, Soyer’e “Tek adam olma isteğinde” dedi.

MHP’li Osmanağaoğlu’nun sosyal medya paylaşımında şu ifadelere yer verildi:

“Bir çift göz vardı;8 Eylül akşamı Belkahve‘den körfezdeki İngiliz,Fransız ve Yunan gemilerine bakıp 9 Eylül’de Türk ordusunun geçeceği güzergahları temaşa ediyordu. İzmir’in dünü,bugünü ve yarını; gök mavisi gözlerle Belkahve’den İzmir’e bakan 9 Eylül ruhudur!

İzmir’in tek adamı olma hevesini artık gizlemeyen Tunç Soyer; İzmir demek “istiklal” demektir!İzmir “istikbalin temeli”dir.İzmirli de Türk”ün sonsuza dek yanacak olan “hürriyet” meş’alesinin yılmaz bekçisidir! Gizli ajandan dürülür,gizli gündemin başına geçirilir! #9Eylülİzmirdir

MHP İzmir İl Başkanı Veysel Şahin de sosyal medyda hesabından yaptığı paylaşımda Tunç Soyer’e yüklendi ve şu mesajı verdi:

“Tunç Soyer, İzmir için bir şey yapmak istiyorsan; 9 Eylül İzmir’in kurtuluşudur, işgalin son buluşudur, düşmanın denize dökülüşüdür, Ata’nın İzmir’e ayak basışıdır.”

normallesme-takviminde-neler-var-nasil-isleyecek

Normalleşme takviminde neler var, nasıl işleyecek?

izmire-giris-cikislar-15-gun-daha-yasak

İzmir’e giriş-çıkışlar 15 gün daha yasak!