in ,

Milletvekili Kılıç’tan Başkan İduğ’a ziyaret

Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ, Cumhuriyet Halk Partisi İzmir Milletvekilli Av. Sevda Erdan Kılıç’ı makamında ağırladı. Kılıç’a göreve geldiği günden bu yana gerçekleştirdiği çalışmaları anlatan Başkan İduğ, projeler hakkında da sunum yaptı

milletvekili-kilictan-baskan-iduga-ziyaret

Bornova Belediyesi’nde yaptıkları çalışmalarda tasarrufu ön planda tuttuklarını belirten Başkan Mustafa İduğ, kaynağı kendi içinde projeler hayata geçirdiklerini belirtti. Başkan İduğ, araçlar konusunda kiralamadan satın alma modeline geçişlerini, yeni pazareyerleri çalışmalarını, yeni hizmet binalarını, ‘Kampüs Bornova’ projesini ve Altın Bilezik ile istihdama katkı sağladıklarını anlattı. Koronavirüs salgını sürecinde öğrenci sayısı artan Dijital Sınıf Projesi’ne de dikkat çekti.

Bornova Belediyesi’nde yaptıkları çalışmaların örnek olmasını istediklerine de vurgu yapan İduğ, “Bornovamıza yatırım ve hizmet yolunda çalışmalarımıza ara vermeden devam edecek ve marka kent olması için çalışacağız” dedi.

Örnek çalışmalar

Çalışmaları için Başkan Mustafa İduğ’a teşekkür eden Cumhuriyet Halk Partisi İzmir Milletvekilli Av. Sevda Erdan Kılıç, “Bornova için yaptığınız çalışmalar herkese örnek oluyor. İlerleyen zamanlarda da daha iyi şeyler yapacağınıza inanıyorum. Vatandaşa hizmet odaklı çalışıyorsunuz. Biz her zaman sizlerin yanında destekçiniz olacağız. Hep beraber Türkiye’ye örnek projeler hayata geçireceğiz” dedi.

barinaktaki-balikcilarin-ihale-korkusu

Güzelbahçe’de balıkçıların ‘ihale’ korkusu

nusrete-koronavirus-soku

Nusret’e koronavirüs şoku !