A Milli Futbol Takımı’nın Avrupa Şampiyonası Çeyrek Final mücadelesinde Hollanda ile oynayacağı maç, Menderes’te dev ekranda izlenecek. Menderes Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından düzenlenecek etkinlik, Menderes 19 Mayıs Stadı’nda gerçekleştirilecek.

Heyecan Dorukta

Belediyenin sosyal medya hesaplarından yapılan duyuruda, vatandaşların alana sandalyeleri ile gelmesi istendi. Maç öncesinde çeşitli etkinliklerin de gerçekleştirileceği alanda milli maç heyecanı en güzel şekilde yaşanacak.

Tekne ve karavanların yeni durağı İnciraltı olacak! Tekne ve karavanların yeni durağı İnciraltı olacak!

Tek Yürek

Tüm vatandaşları etkinliğe davet eden Menderes Belediye Başkanı İlkay Çiçek, “Avrupa Şampiyonası’nda bizim çocuklar tarih yazmaya devam ediyor. Biz de şampiyonanın ilk gününden itibaren kurduğumuz dev ekranlarla Menderes’te onların heyecanına ortak oluyoruz. Çeyrek final karşılaşmasında da A Milli Futbol Takımı’mızı tek yürek olarak destekleyeceğiz. Tüm hemşehrilerimi bu akşamki karşılaşmayı Menderes 19 Mayıs Stadı’nda kuracağımız dev ekranda birlikte izlemeye davet ediyor, bizim çocuklara yarı final yolunda başarılar diliyorum. Vurduğun gol olsun A Milli Takım” dedi.

Kaynak: Bülten