LGS Tercih Sonuçları Bugün Açıklanıyor: Sonuçlar Saat Kaçta Yayınlanacak? LGS Tercih Sonuçları Bugün Açıklanıyor: Sonuçlar Saat Kaçta Yayınlanacak?

Hakkari Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünün konferans salonunda düzenlenen programda konuşan Vali Ali Çelik, 4-6 yaş grubunun Kur’an kursu bitiş programı nedeniyle bir araya geldiklerini belirterek, “Bu çocukların eğitimine katkısı olan bütün Kur’an kursu eğitimcilerine ve velilerine teşekkür ediyorum” dedi.
İl Müftüsü İsmail Fakirullahoğlu ise hiçbir çocuğun ihmal edilemeyeceğini ve gözden çıkarılmayacağını belirterek, “Çocuk en değerli ve kıymetli varlığımızdır. Bu nedenle öğrencilerimizi başta Kur’an-ı Kerim, Efendimiz Muhammed Mustafa’nın temel ahlaki ve değerleri konularında eğitmeye çalışıyoruz. Öğrencilerimize kurs süresi içerisinde Kur’an-ı Kerim öğrettik” dedi.
Vali Çelik ve beraberindekilerin öğrencilerle hatıra fotoğrafı çekilmesinin ardından program sona erdi.
Programa Hakkari Valisi Ali Çelik, Cumhuriyet Başsavcısı Harun Ünlüsoy, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Necip Çarıkcıoğlu, İl Emniyet Müdürü İdris Yılmaz ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Kaynak: İHA