in ,

Müge Anlı’da kayıp kadınla ilgili adı geçen Sinan Sardoğan tutuklandı

65 yaşındaki Arife Gökçe’nin kaybolmasıyla ilgili televizyon programına çıkan Sinan Sardoğan, Avcılar’da 2018’de çocuğa yönelik cinsel istismar suçunu işlediği gerekçesiyle tutuklandı. Tokat’ın Almus ilçesi Ataköy beldesinde eşiyle yaşayan, 5 çocuk 12 torun sahibi Arife Gökçe’nin bulunmasını isteyen ailesi Müge Anlı ve ekibinden yardım istemişti. Sinan Sardoğan, Gökçe’nin kaybolmasıyla ilgili televizyon programına katılmış, açıklamalarıyla hem programdakileri hem de ekran karşısındakileri çileden çıkarmıştı

tv-programinda-kayip-kadinin-aranmasiyla-ilgili-katilan-sinan-sardogan-gozaltina-alindi

Ünlü sabah programı Müge Anlı ile Tatlı Sert’in geçtiğimiz haftaki bölümlerine “Sapık Sinan” olayı damga vurdu.

Tokat’ta yaşayan Fikri Gökçe, 64 yaşındaki eşi Arife Gökçe’nin bulunması için Müge Anlı ve ekibinin kapısını çaldı. 12 torun sahibi, 64 yaşındaki talihsiz kadının kaybında tek şüphelinin ise taciz mesajı atıp ardından evinin etrafında dolaşmaya başlayan Sinan Sardoğan olduğu iddia edildi. Daha önce öz kardeşine bile müstehcen mesajlar attığı öğrenilen Sinan’ın telefonunda yüzlerce isimsiz kadın numarası olduğu öne sürülüyor.

Hakkındaki korkunç iddialar karşısında “hayır” demekle yetinen ve ses kayıtlarına rağmen kendi sözlerini de reddeden Sardoğan, Müge Anlı ve Avukat Rahmi Özkan’ı çileden çıkardı. Türkiye’nin konuştuğu olay ardından birçok kişi hakkında 23 adli işlem bulunduğu ortaya çıkan Sinan Sardoğan’ın tutuklanması için yetkililere seslendi. Olayın yankıları sürerken sosyal medyadan gözaltı videosu geldi. Yapılan sorgulamanın ardından Sardoğan tutuklanarak cezaevine gönderildi. (NTV)

 

meral-aksener-kendi-gucumuzle-birinci-parti-cikacagiz

Meral Akşener: Kendi gücümüzle birinci parti çıkacağız

cocuk-parkinda-facidan-donuldu

Çocuk parkında faciadan dönüldü! Otomobil bariyerlerden çocuk parkına uçtu