in ,

Müneccimler diyor ki; ‘Bir virüs daha çıkabilir!’

2020’nin her açıdan stresli olacağının sinyalini yılbaşında veren astrologlar, Güneş tutulmalarına bağlı olarak ‘2021 iç karartıcı olabilir’ iddiasında bulunuyor

muneccimler-diyor-ki-bir-virus-daha-cikabilir

2020 yılının daha ilk aylarında yaşanan deprem ve çığ felaketlerinin ardından tüm dünyayı saran korona virüs Türkiye’de de etkisini iyiden iyiye gösterdi. Hal böyle olunca vatandaş da ‘Bundan sonra neler olacak!’ sorusunun cevabını arar oldu. Yıldızlar, gezegen hareketleri, aylık, günlük veya haftalık burç yorumları ilgi çeken konular arasında… Önümüzdeki dönem yaşanabilecekleri öngören Astrolog Laden Baygın, “2021 yılında maalesef içimizi çokça sıkacak haberler karşımıza çıkacak” iddiasında bulundu.
Önümüzdeki 14 Aralık’ta Jüpiter’in yöneticisi olduğu yay burcunda Güneş tutulması yaşanacağını söyleyen Baygın, “14 Aralık 2020 tarihinde, altı tutulmalı ve düzensiz tutulma döngüsüne sahip yılın son Güneş tutulması yaşanacak. 23 derece 8 saniyede yay burcunda gerçekleşecek olan bu tutulmanın Ankara’ya göre yükseleni 19 derece yengeç olacak. Tutulmanın kasım ayı içerisinde gerçekleşen akrep Yeniay’ı ile aynı derecede olduğunu görüyoruz” açıklamasında bulundu.

‘İÇİMİZİ SIKACAK’

Yay burcunun, Yunan mitolojisindeki Zeus’un burcu olduğunu söyleyen Astrolog Baygın’ın iddiası şöyle; “Yay burcu tanrılar tanrısı Zeus’un burcudur. Ancak mitolojik olarak Zeus en çapkın hatta en sapkın tanrıdır. Bu anlamda yay burcu eğitim, öğretim, akademi, yurtdışı gibi klasik göstergelerinin yanı sıra sapıklık ve yobazlıkla ilgilidir. Önümüzdeki bir buçuk sene ay düğümlerinin de yay-ikizler aksına geçtiğini göz önünde bulundurursak 2021 yılında maalesef içimizi çokça sıkacak sapkınlık haberleri karşımıza çıkacak. Bununla birlikte dinsel fanatizmin yeniden kendini var edeceğini ve bu anlamda savaşlara varan durumlar gözlenebilir. Güneş tutulması bir önceki akrepten Yeniay’a dirsek teması atmaktadır. Bu da bu öngörüyü güçlendirmektedir.”

AMAN DİKKAT!

Son dönemde çocukların sosyal medyadan uzak durmasını öneren Baygın, “Kadına şiddet konuları azalmak yerine artarak devam edecek. Tüm dünyada para gücü elinden alınmaya devam eden eril enerjiler dişil enerjilere savaş açacak gibi duruyor. Sadist ilişkiler artarken Venüs’ün Jüpiter, Plüton ve Satürn’den aldığı olumlu enerjiler riskli durumlarda destekleyici olacaktır. Bunun uzun soluklu süreçte cinsiyetlerin öneminin yitirildiği bir geleceğe bizleri taşıdığını düşünmekteyim. Lütfen çocuklarınızı koruyun, sosyal medyadan uzak tutun” diye konuştu.
Güneş tutulması ile birlikte yeni bir virüsün ortaya çıkabileceğini belirten Astrolog Baygın, “Bu tutulma ile birlikte yeni bir virüsün tetiklenmesi muhtemeldir. Virüs başlığına sadece korona olarak bakmak yerine pandemi döngüsüne girdiğimizi düşünmekteyim. Yani önümüzdeki süreçlerde de canımızı sıkan yeni virüs haberlerine denk gelebiliriz” ifadelerini kullandı.

İbrahim Şengül / Özel Haber

plaj-voleybolunun-en-iyileri-izmire-geliyor

Plaj voleybolunun en iyileri İzmir’e geliyor

zamanda-yolculuk-hissi-yasatan-kent-bern

Zamanda yolculuk hissi yaşatan kent: Bern