in ,

Müşteri terörü: Sigara için uyardı, tabancayla öldürüldü

Uşak’ta, Ahmet Yılmaz (37), çorbacı dükkanında sigara içmemesi için uyardığı müşterisi tarafından tabancayla vurularak, öldürüldü.

musteri-teroru-sigara-icin-uyardi-tabancayla-olduruldu

Uşak’ta, Ahmet Yılmaz (37), çorbacı dükkanında sigara içmemesi için uyardığı müşterisi tarafından tabancayla vurularak, öldürüldü.

Bugün saat 02.30 sıralarında, Kemalöz Mahallesi Mehmet Topaç Bulvarı Şeref Caddesi üzerindeki çorbacı dükkanında meydana gelen olayda, kimliği belirsiz 3 kişi, Ahmet Yılmaz’ın çorbacı dükkanına geldi. Çorba içen grup, daha sonra sigara yaktı. Ahmet Yılmaz da müşterilerini sigara içmemeleri yönünde uyardı. Buna rağmen sigara içmeye devam eden müşteriler ile Yılmaz arasında tartışma çıktı. Tartışmanın ardından dükkandan çıkan 3 kişiden biri kısa süre sonra geri gelip, Ahmet Yılmaz’ı önce ayağından, sonra da başından tabancayla vurarak, yaraladı.

Saldırganlar, olay yerinden otomobille kaçarken, ihbar üzerine gelen sağlık ekipleri tarafından ağır yaralı olarak Uşak Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılan 2 çocuk babası Yılmaz, yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Polis, kaçan saldırganların kimliklerini belirleyip, yakalamak için çalışma başlattı.

Çay bayat’ deyip öğretmene kurşun yağdırdı

Bugün Adana’da da kafe işleten ailesine yardıma giden matematik öğretmeni Şakir Y. (33), servis yaptığı çay için ‘Bayat’ diyerek tartıştığı gruptaki bir kişi tarafından kurşun yağmuruna tutulmuş, genç adam yaralı olarak kurtulmuştu.

patates-tarlada-bir-liranin-alitna-dustu

Patates tarlada 1 liranın altına düştü

zekeriya-mutlu-koronavirus-gunluklerine-konuk-oluyor

‘Kimse bakkal amcayı sormuyor…’