in ,

Narlıdere Belediyesi esnafa destek veriyor

Narlıdere Belediyesi, koronavirüs salgını nedeniyle kepenk kapatan esnafa can suyu vermek için harekete geçti

narlidere-belediyesi-esnafa-destek-veriyor

Narlıdere Belediyesi ile Narlıdere Esnaf ve Sanatkarlar Odası, koronavirüs salgını nedeniyle kepenk kapatan esnafa can suyu olmak için harekete geçti. Yapılan işbirliği kapsamında, salgın nedeniyle kapanan işletmelerde çalışan yaklaşık 500 kişiye gıda ve erzak kolisi dağıtımı yapılacağı belirtildi. Bu zorlu süreçte, mağdur olan çalışanların bir nebze de olsa yaralarının sarılmasının hedeflendiği dile getirildi.

“MAĞDURİYETİ GİDERECEĞİZ”

Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin “Salgın sürecinde kepenklerin kapatılması, en çok da küçük esnafı vurdu. Günlük kazanç ile evine ekmek götüren yüzlerce vatandaşımız mağdur oldu. Bu mağduriyeti gidermek adına Esnaf Odamızla işbirliği yaptık. Tespit ettiğimiz arkadaşlarımıza erzak desteğinde bulunacağız. Bu beladan en kısa sürede kurtulmayı diliyoruz” dedi.

“TEŞEKKÜR EDİYORUZ”

Narlıdere Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Süleyman Gelve “İşletmelerin kapanması ile geçim sıkıntısı yaşayan vatandaşlarımıza bir nebze de olsa katkıda bulunmak adına yapılmış güzel bir işbirliği oldu. Başta Belediye Başkanımız Ali Engin olmak üzere, emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

playstation-5-icin-ilk-turk-oyunu-geliyor

Playstation 5 için ilk Türk oyunu geliyor

Dolar 7 TL’yi geçti