in ,

Narlıdere Belediyesi, Tarım Fuarı’nın ilgi odağı oldu

Cumhuriyet Halk Partisi tarafından İstanbul Avrasya Gösteri Merkezi’nde düzenlenen “CHP’li Belediyeler Tarımsal Kalkınma Zirvesi”ne Narlıdere Belediyesi de katıldı.

narlidere-belediyesi-tarim-fuari

Cumhuriyet Halk Partisi tarafından organize edilen “CHP’li Belediyeler Tarımsal Kalkınma Zirvesi” İstanbul’da, Avrasya Gösteri Merkezi’nde başladı. 3 gün sürecek olan fuarın açılış etkinliklerine CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu da katıldı. Stantlar gezildi, belediyelerin tarımsal üretimleri tanıtıldı. Narlıdere Belediyesi’nin standı da ilgi odağı oldu. Başta Üretici Kadın Kooperatifi ve Slow Food olmak üzere, yapılan çalışmalar ziyaretçilere sunuldu.

“YERELİ, GENELE TAŞIYORUZ”

Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin “Narlıdere’nin yerel zenginliklerini anlatmak, tarım ve gıda konusunda örnek projeleri görücüye çıkarmak için önemli bir fırsat yakaladık. Fuarın, bu anlamda başarılı olduğunu düşünüyorum. Yerelde yapılan çalışmaların, ulusal bazda sergileneceği nice fuarlarda da birlikte olmayı umuyor, başta Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu olmak üzere, bize bu imkanı veren herkese teşekkür ediyoruz” dedi.

bosanma-davasi-icin-geldigi-adliyenin-bahcesinde-sinir-krizi-gecirdi-kendini-yaraladi

Boşanma davası için geldiği adliyenin bahçesinde sinir krizi geçirdi, kendini yaraladı

cesmenin-zenginlikleri-tanitildi

Çeşme’nin zenginlikleri Tarımsal Kalkınma Zirvesi’nde tanıtıldı