in ,

Narlıdere’de 19 Mayıs evlerde kutlanacak

Narlıdere Belediyesi, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı evlerinde kutlamak isteyen vatandaşlar için ‘Balkon- Bahçe Festivali’ hazırladı

narliderede-19-mayis-evlerde-kutlanacak

Koronavirüs salgını nedeniyle 19 Mayıs coşkusunu evlerinde yaşayacak olan Narlıdereliler, bu yıl kutlama programlarını ‘Balkon Bahçe Festivali’ ile gerçekleştirecek. Apartman ve site sakinleri, belediye tarafından düzenlenen festivale; En Güzel 19 Mayıs Süslemesi, Kültür Sanat Etkinlikleri, Balkon- Bahçe Spor Aktiviteleri ve Işık Oyunları kategorilerinde katılabilecek. Bu coşkuya ortak olmak isteyenler balkonlarında veya bahçelerinde, tüm sakinlerin desteği ile 19 Mayıs’a özel aktiviteler gerçekleştirilecek. Festivale katılım 13 Mayıs Çarşamba gününe kadar devam edecek. Kutlamalar, belediye ekipleri tarafından kayıt altına alınıp, 19 Mayıs günü klip olarak sosyal medya hesaplarında yayınlanacak. Detaylı bilgi 2383001/ 1501 numaralı telefondan alınabilecek.

“HALKIMIZLA BİRLİKTE KUTLAYACAĞIZ”

Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin “Ülkemizi de saran koronavirüs salgını nedeniyle 23 Nisan’ı evlerimizde kutladık. 19 Mayıs’ta da muhtemelen kısıtlamalar sürecek. Milli değerlerimizi, halkımızla birlikte layıkıyla kutlamak için Balkon- Bahçe Festivali hazırladık. Tüm apartmanlarımızın ve sitelerimizin duyarlılık göstermesini ve festivalimize katılmasını bekliyoruz” dedi.

akarca-ovasi-cekirgelerden-temizleniyor

Akarca Ovası, çekirgelerden temizleniyor

aykut-yeniceden-korona-acikamasi

Lokantacı ve pastacılar iş yerlerinin yeniden açılmasını bekliyor