Çiğli’de ücretsiz doğaçlama tiyatro kursu için kayıtlar başladı Çiğli’de ücretsiz doğaçlama tiyatro kursu için kayıtlar başladı

Narlıdere Belediye Başkanı Erman Uzun, İZSU Genel Müdürü Gürkan Erdoğan ve beraberlerindeki ekip, ilçedeki altyapı çalışmalarını gözden geçirmek üzere saha ziyaretleri gerçekleştirdi. Başkan Erman Uzun ve İZSU Genel Müdürü Gürkan Erdoğan, Sahilevleri bölgesinde yapılan altyapı çalışmalarını yerinde inceledi. Dere yataklarının ıslahı ve aşırı yağışlara karşı alınacak tedbirler masaya yatırıldı. Başkan Uzun, “Narlıdere için sürdürülebilir bir altyapı ve çevre sağlığına duyarlı çalışmalar yürütüyoruz. İZSU ile işbirliği içinde, vatandaşlarımızın taleplerine yönelik adımlar atıyoruz” dedi.

1 (1)-10

UYUM VE İŞBİRLİĞİ İÇİNDEYİZ

Altyapısı güçlü, sürdürülebilir, çevre ve halk sağlığına duyarlı bir Narlıdere için tüm kurumlarla işbirliği içinde çalıştıklarını söyleyen Başkan Erman Uzun, “Özellikle kış aylarında artan yağışlar, zaman zaman vatandaşlarımızın şikâyetlerine konu olabiliyor. Yaptığımız görüşmede, komşularımızın taleplerine yönelik atacağımız adımları ve kısa vadede yapılması gereken çalışmaları değerlendirdik. Yaklaşık 4,5 milyon İzmirliye hizmet eden İZSU, Narlıdere’mizde de yerin altında ve üstünde yoğun bir çalışma gerçekleştiriyor. İlçemizdeki sorunları ve ihtiyaçları onlar da çok iyi biliyorlar. İzmir Büyükşehir Belediyemizin tüm birimleri ile uyum ve işbirliği içindeyiz. İZSU Genel Müdürümüz Gürkan Erdoğan ve ekibine Narlıdere’mizde yaptıkları çalışmalar için komşularımız adına teşekkür ediyoruz” diye konuştu. 

Kaynak: Bülten