in ,

Narlıdere’de camilerde temizlik çalışmalarını tamamladı

Narlıdere Belediyesi, normalleşme süreci kapsamında 29 Mayıs’ta (Cuma) ibadete açılacak olan camilerde temizlik çalışmalarını tamamladı.

Narlıdere'de-ibadethaneler-temizlendi

Korona virüs salgını nedeniyle 15 Mart tarihinde ibadete kapatılan camilerin Cuma namazı için yeniden ibadete açılacağı kararının alınmasının ardından harekete geçen Narlıdere Belediyesi, ilçede bulunan 7 cami, cemevi ve huzurevinde temizlik ve dezenfekte çalışmalarını tamamladı.

İbadethanelerin avluları ve içleri ilaçlı suyla dezenfekte edildi, halılar yıkandı. İbadete açılacak tüm camilerde yapılan çalışmalar vatandaşlar tarafından memnuniyetle karşılandı. Belediye ekipleri, her türlü tedbiri aldıklarını vurgularken, vatandaşlardan da kurallara uymaları çağrısında bulundu. Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin “Uzun zamandır kapalı kalan camilerimiz kontrollü bir şekilde ibadete açılıyor. Bizler de Narlıdere Belediyesi olarak her türlü temizlik ve dezenfekte çalışmalarımızı tamamladık. Vatandaşlarımız da kurallara uyarsa bu zorlu süreci başarı ile atlatabiliriz “dedi.

 

karabaglarda-camiler-ibadete-hazirlaniyor

Karabağlar’da camiler ibadete hazırlanıyor

prof-dr-bektas-meteor-dusmelerini-gorecegiz-daha-yeni-basladik

Prof. Dr. Bektaş: Meteor düşmelerini göreceğiz, daha yeni başladık