in ,

Narlıdere’de hayat durdu!

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk, ebediyete intikal edilişinin 82. yıldönümünde Narlıdere’de de törenle anıldı. Demokrasi Meydanı’ndaki Atatürk Anıtı’na çelenk sunumunun ardından, siren eşliğinde saygı duruşu yapıldı. Başkan Ali Engin “Açtığın yolda, gösterdiğin hedefe, durmadan ilerleyeceğimize söz veriyoruz” dedi.

narliderede-hayat-durdu

ÇOK SAYIDA KİŞİ KATILDI

Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin, Narlıdere Kaymakamı Suat Dervişoğlu, protokol üyeleri, gaziler, öğretmenler, öğrenciler ve vatandaşların katıldığı tören çelenk sunumunun ardından saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile devam etti. Narlıdere’de saatler 09.05’i gösterdiği sırada sirenler eşliğinde hayat 2 dakikalığına durdu.

10 KASIM’DA ÇOCUKLARA ÖDÜL TÖRENİ

Narlıdere Belediyesi Çocuk Resim Kursu öğrencileri de yıl boyunca katıldıkları ulusal ve uluslar arası yarışmalarda kazandıkları başarılardan dolayı sertifika ve madalya ile ödüllendirildi. Başkan Ali Engin, minik kursiyerleri ve ailelerini tebrik etti.

“DEVRİMLERİNİN BEKÇİSİYİZ”

Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin “Büyük Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ü, aramızdan ayrılışının 82. yılında sevgi, saygı ve minnetle anıyor; bize emanet ettiği Cumhuriyetimize ve devrimlerine sonsuza kadar sahip çıkacağımıza bir kez daha söz veriyoruz. Rahat uyu Atam. Devrimlerinin bekçisiyiz” dedi.

korona-virus-hastasi-kadinin-sir-olumu

Korona virüs hastası kadının sır ölümü

siringa-cikolatadan-olen-7-yasindaki-mert-yagiz-asli-kusurlu-bulundu

Şırınga çikolatadan ölen 7 yaşındaki Mert Yağız asli kusurlu bulundu