2021'de nikâh masasına oturan Hacı Sabancı ile Zeynep Nazlı Sabancı'dan müjdeli haber gelmişti. İkili, 15 Ağustos'ta ilk kez anne ve baba olmuştu. Çift, dünyaya gelen bebeklerine 'Arzu Alara' adını vermişti.

'Arzu Alara' ismiyle ilgili duygularını dile getiren Arzu Sabancı, "Bana yaptıkları sürprizle beni çok duygulandırıp, gururlandırıp, çok mutlu ettiler. Adı uğurlu gelsin. Kızımız sağlıklı, analı, babalı büyüsün inşallah. Benim de ilk adım babaannemin adı Fehmiye Arzu. Alara'ya da babaanne adı uğurlu gelsin inşallah" ifadelerini kullanmıştı.

BABALIK DAVASI

Hacı Sabancı ile birliktelik yaşadığını ve bu birliktelikten oğlu Uzay'ın dünyaya geldiğini iddia eden F.D, ünlü iş insanı hakkında babalık davası açmıştı. Bu iddiaların ardından gözler Nazlı Sabancı'ya çevrilmişti.

Türk sinemasının usta ismi Nuri Alço, kornea nakli geçirdi! Türk sinemasının usta ismi Nuri Alço, kornea nakli geçirdi!

PAYLAŞIM YAPTI

Yaşanan olaylar karşısında sessiz kalmayı tercih eden Nazlı Sabancı, son olarak sosyal medya hesabından eşiyle ve kızıyla verdiği pozunu yayınladı.

Nazlı Sabancıdan eşi Hacı Sabancıyla romantik kare

DOĞUM GÜNÜNÜ KUTLADI

Nazlı Sabancı, eşinin doğum gününü paylaştığı fotoğrafla kutladı. Ünlü isim gönderinin altına: 'İyi ki doğdun. Seni çok' notunu düştü.

Kaynak: Milliyet