in ,

Ödemiş ürünleri Lezzetli Kış Şöleni’nde

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin ev sahipliğinde İZFAŞ tarafından ilk kez düzenlenen Lezzetli Kış Şöleni’nde Ödemiş Belediyesi yerini aldı. Ödemiş’in lezzetleri Kültürpark’ta beğeniye sunuldu

odemis-urunleri-lezzetli-kis-festivalinde

Ödemiş Belediyesi, ulusal ve uluslararası organizasyonlarda kentin tanıtımını yapmaya devam ediyor. İZFAŞ tarafından ilk kez düzenlenen Lezzetli Kış Şöleni’nde stant açan Ödemiş Belediyesi, kentteki kooperatiflerin de katkılarıyla yöreye özgü lezzetleri ziyaretçilerle buluşturuyor. Onur konuğu ilin Hatay olduğu Lezzetli Kış Şöleni, Gündoğdu Meydanında başlayan kortej yürüyüşünün ardından düzenlenen törenle açıldı.

Kentin gelişimine ve yöre ürünlerinin tanıtımına önem veren Ödemiş Belediyesi açtığı stantta, yöresel ürün ve tatları kooperatif ürünleriyle sergiliyor. Açılış günü stantta ziyaretçilerle biraraya gelen Belediye Başkanı Mehmet Eriş; “Türkiye’nin zengin lezzet yelpazesini gözler önüne seren Lezzetli Kış Şöleni’nde evimiz Ödemiş’in lezzetleriyle Ödemiş Belediyesi olarak biz de yerimizi aldık. Yöre ürünlerimizin tanıtılması ve Pazar oluşturması konusunda çalışmalarımız devam ederken, kooperatif çalışmalarını da desteklemeye özen gösteriyoruz” dedi.

Türkiye’den bir çok il ve ilçenin yöresel lezzetlerinin bulunduğu ve 31 Aralık 2019 tarihine kadar devam edecek Lezzetli Kış Şöleni’nde aynı zamanda hediyelik eşya stantları da yer alıyor.

izmir-gazeteciler-cemieti-aciklama

İGC’den “Meslektaşlarımızın yanındayız” açıklaması

ozgur-ozelden-madenciler-icin-kanun-teklifi

CHP’li Özel’den madenciler için kanun teklifi