in

Ödemiş’te şehitlerimiz ve Çanakkale Zaferi anısına rahvan at yarışı

18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi anısına 15 Mart 2020 Pazar günü Ödemiş’in Günlüce Mahallesi’nde rahvan at yarışları düzenlenecek.

odemis-rahvan-at-yarisi-hazirliklari
Türkiye Geleneksel Spor Dalları Federasyonu ve Ödemiş Belediyesi‘nin katkılarıyla gerçekleşecek yarışlar için Geleneksel Ata Sporları Yarış ve Oyun Alanı‘nda hazırlıklar devam ediyor.

Ödemiş’te atlar tüm şehitlerimiz ve 18 Mart Çanakkale Zaferi anısına rahvan koşacak. Şehitlerimiz anısına mevlit okutulup pilav ikramının yapılacağı yarışlar, 15 Mart Pazar günü saat 10.00’da başlayacak. Günlüce Mahallesi’ndeki Ödemiş Belediyesi Geleneksel Ata Sporları Yarış ve Oyun Alanı’nın ev sahipliği yapacağı yarışlar için son hazırlıklar yapılıyor. Ödemiş Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri yarışların en iyi şekilde gerçekleşmesi adına pistte düzenlemelerini tamamlarken yarış alanı çevresindeki çitler de kontrol ediliyor. Tüm Ödemişlerin davetli olduğu yarışların tertip komitesinde Ödemiş Efeler At Yetiştiricileri ve Binicilik Spor Kulübü Başkanlığı ile Ödemiş Rahvan At Yetiştiriciliği ve Binicilik Spor Kulübü Derneği yer alıyor.

protein-zincirine-destek-buyuyor

Protein Zinciri’ne bir halka da Tuzlukçu’dan

torbalida-kadinlara-ozel-film

Torbalı’da kadınlara özel film gösterimi