in

Öğrenciler hazırladı, protokol not verdi

Foça Kaymakamı Mehmet Türköz Foça Halim Foçalı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde kahvaltı etkinliğine katıldı

ogrenciler-hazirladi-protokol-not-verdi

Ege TELGRAF – Foça Kaymakamı Mehmet Türköz Foça Halim Foçalı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde kahvaltı etkinliğine katıldı. Kaymakam Türköz’e Foça Jandarma Komando Eğitim Komutanı Tümgeneral Halil Şen, Garnizon Komutanı Tuğamiral Serhat Sözbir, Foça Cumhuriyet Başsavcısı Muhammet Şenol Çeliker, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Hakan Arıkan, İlçe Emniyet Müdürü Ergül Çetin, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıf Müdürü İclal Bonneval Koçdar ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Ahmet Görceğiz eşlik etti.
Foça Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıf Müdürlüğümüzün desteği ile Yiyecek İçecek Hizmetleri Alanı öğretmen ve öğrencileri tarafından hazırlanan kahvaltı etkinliğinde, Kaymakam Türköz ve protokol üyeleri deprem sonrası eğitim faaliyetleri ve okulun etkinlikleri hakkında konuşup, bilgi alışverişinde bulundu.
Kaymakam Mehmet Türköz, kahvaltı etkinliği için Foça Halim Foçalı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmenlerine ve öğrencilerine teşekkürlerini iletip, başarılı bir dönem olmasını diledi.

unlu-oyuncu-milletvekili-aday-adayi-oldu

Ünlü oyuncu İzmir’den milletvekili aday adayı oldu

turkiyeden-finlandiyaya-nato-icin-yesil-isik

Türkiye’den Finlandiya’ya NATO için yeşil ışık