Foça’da art arda trafik kazası: Çokça yaralı var Foça’da art arda trafik kazası: Çokça yaralı var

Türk Eğitim Vakfı İnanç Türkeş Özel Lisesi (TEVİTÖL), 2023-2024 eğitim-öğretim yılının mezuniyet törenini gerçekleştirdi. Törende konuşan Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı ve TEV Mütevelliler Heyeti Başkanı Ömer M. Koç, gençlere önemli mesajlar verdi.

Ömer M. Koç, mezuniyet konuşmasında TEVİTÖL'ün sunduğu eğitim kalitesini ve öğrencilerin gelecekteki rollerini vurguladı. Koç, şunları söyledi: "Bu anlamlı günde, sizlerle bir arada olmaktan dolayı çok mutluyum. Sevgili gençler, Büyük Önder Atatürk’ün dediği gibi ‘Hayat Mücadeleden İbarettir’, bunu sakın unutmayın. Sizler, Cumhuriyet’in ilke ve inkılaplarına sadık, demokrasiye inanan, laik, adil, yenilikçi, kendine güveni tam, hür fikirli gençler olarak, memleketimiz ve insanlık için önemli işler yapacak olan yarının liderlerisiniz."

Tevitöl

BAŞARILARINIZ BÜYÜK MUTLULUK KAYNAĞI

TEVİTÖL Müdürü Mustafa Aydos ve TEV Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Mehmet Şükrü Tekbaş da törende öğrencilere hitap ederek eğitimdeki başarılarına ve gelecekteki potansiyellerine vurgu yaptılar. Tekbaş, öğrencilere ve onları destekleyen aile ve öğretmenlere teşekkürlerini ileterek, öğrencilerin başarılarının kendileri için büyük mutluluk kaynağı olduğunu belirtti.

Ömer M. Koç'un konuşması, gençlere ilham veren ve Türkiye'nin geleceğine yönelik umutları tazeleyen önemli bir mesaj niteliği taşıdı.

Kaynak: Oda TV