Armağan Çağlayan, 21 Kasım 2022'de sosyal medya üzerinden sevenlerini üzen bir haber vermiş ve akciğer kanserine yakalandığını duyurmuştu. Nişantaşı'nda doktor kontrolü çıkışı objektiflere yansıyan Çağlayan, ameliyat olduğunu ve alınan parçanın yurt dışına gönderildiğini belirtmiş ve süreci anlatmıştı:

Ameliyat oldum, bitti. Kemoterapi yok. Alınan parça yurt dışına gitti; akıllı ilaca uygun mu, değil mi ona bakılacak. Sonra devamını bilmiyoruz. Birinci evrenin ikinci aşamasında yakalandığım için 'Kemoterapiye gerek yok' dediler. Büyük hücreliymiş, o da yavaş yayılan bir türmüş.

2 SAAT SAHNEDE KALDI

Armağan Çağlayan, son olarak Ay Işığında Komedi Festivali kapsamında 'Size Anlatacaklarım Var' adlı gösterisiyle sahne aldı.

Kendisini izlemeye gelenlere kahkaha tufanı yaşatan 57 yaşındaki Çağlayan, 2 saat boyunca sahnede kaldı.

"SİZLER BENİ TANIMADAN ÖNCE AVUKATTIM"

Gösterisinin ilerleyen dakikalarında televizyonculuk sektörüne girmeden önce avukat olduğunu dile getiren Armağan ünlü isim, şöyle konuştu:

Sizler beni tanımadan önce avukatlık görevimi icra ediyordum. Hatta evime gelen kağıtla cumhuriyet savcılığına kabul edildiğimi öğrenmiştim ama çok sevdiğim iş olan televizyonculuk bende daha ağır bastı ve bu günlere getirdi.