in ,

Otelcilik tecrübesi rezidansla buluştu

Accor’un önemli markalarından Swissôtel, Çeşme’de yeni bir projeye imza atıyor. Swissôtel Residences Çeşme’nin tanıtım toplantısında, yöneticiler tarafından detaylar anlatıldı

Çeşme Ilıca Plajı, Swissôtel Residences Çeşme ile yepyeni bir çehreye kavuşuyor. Dünyanın öncü otel gruplarından biri olan Accor çatısı altındaki premium segment Swissôtel markası ve Ege bölgesinin güçlü yatırımcıları Miray İnşaat, Dilek Holding, ZA Madencilik konsorsiyumu ile inşasına başlanan projenin mimarisini Durmuş Dilekçi, iç mimarisini ise Toner Mimarlık kurucusu usta mimar Mustafa Toner üstleniyor. Dünyanın en özel plajı Ilıca’nın ilk ve son markalı rezidans projesi Swissôtel Residences Çeşme, konumu, göz alıcı peyzajı ve otel konforu sunan sosyal alanları ile dört mevsim ayrıcalıklı yaşam sunuyor. Swissôtel Residences Çeşme’de birbirinden farklı metrekare ve tiplerde 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 daireler, 6 adet bağımsız villa ve 6 adet bahçe dubleks, özel ve ayrıcalıklı yaşama açılıyor. 102 metrekare ile bin 300 metrekare arasında değişen daireler, 563 bin Euro’dan 10 milyon Euro’ya kadar değişkenlik gösteriyor. 2022 yılında teslimi hedeflenen projenin yatırım bedeli 250 milyon TL.

ÖN SATIŞTA YOĞUN İLGİ

Proje yatırımcısı Miray İnşaat’ın Yönetim Kurulu Başkanı Haydar İnaç, Swissôtel Residences Çeşme projesinin ön satış sürecinde yoğun ilgi ile karşılaştıklarını ifade etti. Proje ortaklarından Dilek Holding Yönetim Kurulu Başkanı Adil Dilek, “Daha önce hayata geçirdiğimiz başarılı projelerimiz ile otel işletmeciliğinde güçlü bir deneyimimiz var, hizmet kalitesiyle tüm dünyada öne çıkan Swissôtel’in de bölgede fark yaratacağına inancımız tam” diye konuştu.

DÜNYA DEVİ SICAK BAKIYOR

Accor Dünya Ticaret Başkanı Yiğit Sezgin, İzmir’e Accor olarak yeni projeler yapmayı düşünüyor musunuz sorusuna, “Neden olmasın, hatta daha bugün bu konu hakkında konuştuk, daha fazla bir şey söylemeyeyim ama İzmir son dönemde doğru bir şekilde göç almaya başladı, korona virüs çalışma hayatlarımızı değiştirdi. İnsanlar tatil beldelerine, İzmir gibi yerlere gelmek istiyor. Bunu da göz önünde bulundurursak, neden olmasın diyorum. Evet, önümüzde ciddi bir proje yok ama planlarımızda İzmir var” dedi.

AYRICALIK FIRSATLARI

Swissôtel Residences Çeşme’den ev sahibi olanlar “Accor Ownership Benefits” programına dahil olarak Accor Live Limitless Platinum statüsüne katılım önceliğinden, tüm dünyada Accor otellerinde VIP rezervasyona, otomatik statü yükseltmeye ve indirimlere kadar birçok avantajdan yararlanabiliyor. Global avantajlara ek olarak Swissôtel Çeşme’de de indirim ve ayrıcalıklardan faydalanabiliyor.

Feyaz TATAR

izmir-derbisi-oncesinde-baskanlardan-dostluk-mesajı

İzmir derbisi öncesinde başkanlardan dostluk mesajı

tur-teknesinde-asker-eglencesi-kanli-bitti-1-olu-12-gozalti

Tur teknesindeki eğlencede ölümde gözaltı sayısı 14’e yükseldi