Netflix'in popüler belgesel dizisi Unlocked'ın yıldızlarından John McAllister, tahliyesine 30 gün kala 29 yaşında hayatını kaybetti. Oyuncunun kesin ölüm nedeni henüz belirlenemedi.

ÖLÜMÜNDE CİNAYET VE İNTİHAR İHTİMALİ YOK

29 yaşındaki oyuncu, 2023 yılında uyuşturucuyla ilgili suçlar, hırsızlık ile silah bulundurma suçlarından cezaevine girdi. 3 yıl hapsi istenen oyuncu, yatağında ölü bulundu. Pine Bluff'taki Jefferson Bölgesel Tıp Merkezi'ne götürülen yıldız ismin kesin ölüm nedeninin araştırılması çalışma başlatıldı. Yetkililer, oyuncunun ölümünde cinayet ve intihar ihtimali olmadığını belirtti.

Türkan Şoray: Hayatımın dönüm noktası, kızım Yağmur'un doğumu Türkan Şoray: Hayatımın dönüm noktası, kızım Yağmur'un doğumu

CENAZE MASRAFLARI İÇİN BAĞIŞ SAYFASI AÇILDI

McAllister'in teyzesi Melissa Regan tarafından bir bağış sayfası açıldı. 15 bin doların hedeflendiği sayfada şu ana kadar yalnızca 340 dolar toplandı. Para, McAllister'ın cenaze masraflarını karşılamak ve aile üyelerinin uçak biletlerini ödemek için kullanılacak. Sayfada yayınlanan mesajda "Ani ölümü ailemizi perişan etti. Ölüm nedeni araştırılıyor" ifadelerine yer verildi. Aile, oyuncu için halka açık bir anma töreni düzenleyecek.

Oyuncunun teyzesi, 2016 yılında McAllister ve kız arkadaşını evinden elektronik eşyaları çalmakla suçlamıştı. Teyzesi, o dönemde yeğeninin uyuşturucu madde bağımlılığıyla mücadele ettiğini belirtmişti.

Kaynak: Haberler.com