in ,

Özdağ’a saldırıya siyasilerden çok sert tepki!

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ’a evinin önünde silahlı saldırıya uğramasına siyasilerden çok sert tepki geldi.

ozdagin-saldirisina-siyasilerden-cok-sert-tepki

 

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, evinin önünde silahlı ve sopalı saldırıya uğradı. Özdağ hastanede tedavi altına alındı.

Siyasiler, Özdağ’a yapılan saldırıya çok sert tepki gösterdi.

DEVA Partisi lideri Ali Babacan Twitter hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

“Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Sayın Selçuk Özdağ’a yapılan saldırıyı kınıyor, kendisine geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Siyaseti hedef alan bu saldırının failleri bir an önce yakalanmalı, olay yargı tarafından tüm yönleriyle aydınlatılmalıdır.”

Saadet Partisi lideri Temel Karamollaoğlu da tepkisi şu sözlerle dile getirdi:

“Evinin önünde menfur bir saldırıya uğrayan Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ’a geçmiş olsun dileklerimi iletiyor, toplumsal barışa yönelik olarak gördüğüm bu saldırıyı esefle kınıyorum.”

CHP Grup Başkanveli Özgün Özel ise şu ifadeleri kullandı:

“Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ’ın evinin önünde uğradığı saldırıyı şiddetle kınıyorum. Saldırının failleri derhal bulunmalıdır. Bir gruba egemen olan ötekileştirici hedef gösterici eski siyaset dili şiddete teşvik etmektedir. Bu dil terk edilmek zorundadır.”

 

-cumhuriyet.com.tr

İstanbul Üniversitesi sözleşmeli bilişim personelleri alacak

izmir-buyuksehirden-kampanya-duyurusu

İzmir Büyükşehir, çiçek süsleme organizasyon hizmeti alacak