in ,

‘Parti içi yarış sona erdi artık hizmet zamanı…’

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer ve ilçe belediye başkanları, 8 Şubat’a gerçekleşen il kongresinde yeniden il başkanı seçilen Deniz Yücel ve yönetimini ziyaret etti

parti-ici-yaris-sona-erdi-artik-hizmet-zamani

CHP İzmir İl Başkanlığı‘nda gerçekleşen ziyarette iki başkandan birlik ve beraberlik mesajı geldi.
Toplantıda, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer ve ilçe belediye başkanlarına ziyaretlerinden ötürü teşekkür eden İl Başkanı Yücel, “Yeni seçilen il yönetim kurulu üyelerimizle birlikte mazbatalarımızı aldık. Geçtiğimiz hafta yaptığımız il kongrelerimizle parti içi yarışımız sona ermiştir. Bugünden sonra artık hizmet zamanıdır, artık projeleri konuşma zamanıdır. Tüm örgütümüzle birlikte ilçelerimizle, yöneticilerimizle birlikte Büyükşehir Belediye Başkanımız, ilçe başkanlarımız, meclis üyelerimizle birlikte İzmir’e daha iyi hizmet etmek için, yaşadığımız kente ve ülkemize daha iyi hizmet etmek için start vermiş bulunmaktayız. Büyükşehir Belediye Başkanımız ve ilçe belediye başkanlarımızın ziyareti bizim için çok önemli, çok anlamlı ve değerlidir. Ben sizlerin de huzurunda hem Büyükşehir Belediye Başkanımız Tunç Soyer’e hem de ilçe belediye başkanlarımıza bu ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

‘UYUMLU ÇALIŞACAĞIMIZA…’

Örgütle beraber olmaktan büyük bir mutluluk ve keyif duyduğunu dile getirerek sözlerine başlayan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Soyer de, “Başkanımızın ifade ettiği gibi, artık yepyeni bir dönem başlıyor. Büyük bir heyecanla bu göreve gelen arkadaşlarımı tek tek kutluyorum, yolları açık olsun. İnşallah hep beraber İzmir için, memleketimiz için çok güzel işlere imza atacağız. Bunu bütün kalbimle diliyorum ve bütün aklımla biliyorum. Bunu yapacağız, buna muktediriz. Gerçekten çok uyumlu çalışacağımıza inancım tamdır. Bir sonraki toplantıyı inşallah yeni binada yapalım. İnşallah bu, bu binadaki son toplantı olsun. Yeni binamızda İzmir’e yakışan, CHP’ye yakışan daha mutlu ve keyifli çalışacak bir ortam yaratırız. Ben de başta İl Başkanımız olmak üzere, onunla birlikte çalışmaya başlayacak tüm il yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımı tüm kalbimle tebrik ediyorum. Başarılar ve kolaylıklar diliyorum” diye konuştu.
Konuşmasının sonunda Başkan Soyer, Yücel’e Bergama‘nın hali motiflerinden yola çıkarak tasarlanan tabağı hediye etti.

Yağmur Gülü

burak-oguzun-durusmasi-ertelendi

Burak Oğuz’un duruşması ertelendi

dis-politika-ayri-ticaretimiz-ayri

‘Dış politika ayrı ticaretimiz ayrı!’