in ,

Pınar Gültekin’in öldürülme sebebi: Kıskançlık krizi

Pınar Gültekin’in katili genç kızı kıskançlık nedeniyle aralarında çıkan kavgada elleriyle boğup, öldürdüğünü, ormanlık alanda cesedini çöp varilinde yakıp, üzerine beton döktüğünü itiraf etti

muglada-kayip-genc-kiz-3-gundur-araniyor

Muğla’da cinayete kurban giden Pınar Gültekin‘i bulmak için jandarma ve polislerden oluşan ekip, genç kızın son görüldüğü bölgede bulunan kafe, iş yeri ve benzinliklere ait 100’ün üzerinde güvenlik kamerasını incelemeye aldı. Polis ve jandarma ekipleri, akaryakıt istasyonunda büyük bir pet şişeyle benzin alan zanlı C.M.A.’dan şüphelenerek takibe aldı.

Evinde gözaltına alınan zanlının jandarmada verdiği ifadede, “Kıskançlık krizine girmiştim. Tartıştık, bana saldırdı, kavga ederken öldü. Cesedini yok etmek istedim. Önce yakmaya çalıştım. Olmadı, başaramadım. Sonra varile soktum, üzerine beton döktüm, yakalanacağımı biliyordum. Onu çok sevmiştim, çaresiz kaldım. Kıskançlık krizine girmiştim. Çok pişmanım. Çiftliğe gittiğimizde öldürme niyetim yoktu. Barışıp, birlikte olmayı düşünüyordum” dediği öğrenildi.

DHA

bergamada-kaldirimlar-tukuaz-beyaz

Bergama’da kaldırımlar turkuaz beyaz

odemis-devlet-hastanesinde-korkutan-yangin-sonduruldu

Ödemiş Devlet Hastanesi’nde çıkan yangın kontrol altına alındı