in ,

Pınar Susmuş: ‘Kavga var diyenler art niyetlilerdir’

CHP Bayraklı İlçe Başkanlığı’nda ilçe yönetim kurulunun da katıldığı basın toplantısında deprem bölgesinde yapılan çalışmalar başta olmak üzere güncel konuları değerlendirildi. Toplantıda İlçe Başkanı Pınar Susmuş ile Belediye Başkanı Serdal Sandal arasında yaşanan gerginliğe de değinildi

CHP Bayraklı İlçe Başkanı Pınar Susmuş, depremde yaşanan kayıpların herkes için acı verici olduğunu belirterek “Kayıplar herkes için çok acıdır, ancak emek verdiğimiz, anılar biriktirdiğimiz, nefes aldığımız yerdeki kayıplar can yakıcı, yürek dağlayıcıdır. Vefat eden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı yaraları vatandaşlarımıza da acil şifalar diliyoruz. Öncelikle bu acılı günlerde Bayraklı’nın, Bayraklı Halkının yanında olan yardımsever vatandaşlarımıza, yüzlerce gönüllüye ve sivil toplum kuruluşlarına çok teşekkür ederiz. Bu zorlu günlerde Büyükşehir Belediyemiz ve Bayraklı Belediyemiz halkımızın yanında olmuş ve yaralarını sarmak için büyük uğraş vermiş olup, büyük bir özveri ile bu çalışmalarını eksiksiz ve kesintisiz sürdürmektedirler. Büyükşehir Belediye Başkanımız Tunç Soyer ve Bayraklı Belediye Başkanımız Serdar Sandal’a insanı, yardımlaşmayı, yaraları sarmayı hedefleyen çalışmalarından dolayı çok teşekkür ediyor ve bu kıymetli çalışmalarından dolayı kendilerini kutluyoruz” dedi.

PARTİLİLER KORONA OLDU

Bu zorlu günlerde yardımlaşma ve dayanışmanın önemli olduğunu belirten Susmuş, bunun en güzel örneklerinden birinin de Cumhuriyet Halk Partisi örgütü tarafından verildiğinin altını çizdi. Deprem sürecinde çalışmalarda parti üyelerinin Korona virüs’e yakalandığını söyleyen Başkan Susmuş, “Çalışmalar esnasında maalesef ki Kadın Kolu Başkanımız ile Gençlik Kolları Yönetiminden üç genç kardeşimiz ve kongre delegesi bir kardeşimiz Corona virüse yakalanmıştır. Onlara da buradan bir kez daha geçmiş olsun dileklerimi iletiyor, özverilerinden dolayı teşekkür ediyorum. Bizler bu onurlu çalışma nedeniyle hiç kimseden övgü ve alkış beklemedik, insani ve vicdani görevimiz olduğu için yaptık ve Bayraklımızın için aynı kararlılıkla çalışmaya da devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

‘KÖTÜ NİYETLİLİKTİR’

Yönetim kadrolarımız sevgi ve saygı çerçevesinde tüzüğümüze bağlı biçimde çalışmalarını ilk günkü heyecan ve her geçen gün artan bir bağlılık duygusu ile sürdürmektedir diyen Susmuş, “Bunun aksini iddia edenler Cumhuriyet Halk Partisi Bayraklı İlçe Örgütünün başarısından rahatsızlık duyanlardan başkaları değildir. Parti yöneticilerimizle bir araya gelmediğimizi iddia edenler acılı ilk günleri sosyal medyaya yansıtmayı doğru bulmadığımızı göz ardı eden kötü niyetli yaklaşımlardır” ifadelerini kullandı.

‘BİZ KOPMAYIZ’

CHP Bayraklı Örgütlerden Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı Serkan Yıldırım, Başkan Susmuş’un açıklamalarının ilçe yönetiminin ortak fikir ve düşüncesi olduğunu söyleyerek, “Yerel bir haber portalının İlçe Başkanımız ile İlçe Yöneticileri arasında sorunlar olduğu yönünde gerçek dışı beyanı, maksatlı ve mesnetsiz bir iddiadan ibarettir. CHP Bayraklı İlçe Örgütü, İlçe Örgütü, İlçe Başkanı ile uyumlu, disiplinli, saygı ve sevgiye dayalı bir çalışma sergilemektedir. CHP tüzüğüne göre İlçe Başkanı, Genel Başkanımızın ilçedeki temsilcisi ve örgütün başıdır. Bizler burada CHP’nin başarısı için kenetlenmişken Bayraklı’nın en zor günlerinde yaratılmaya çalışılan olumsuz tablo bizi birbirimizden koparmaz, aksine bizim birliğimizi, bütünlüğümüzü daha da pekiştirir. Bizler İlçe Başkanlığımızın önderliğinde CHP’nin başarısı için, Bayraklımız için durmaksızın çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Rana Beyza Öztürk

korona-virus-asisini-bulan-biontech-firmasinin-turk-ceosu-profesor-sahin-konustu

Korona virüs aşısını bulan Profesör Dr. Uğur Şahin: Bu kış zor geçecek

galatasarayda-bir-koronavirus-vakasi-daha

Galatasaray’da 1 futbolcunun koronavirüs testi pozitif çıktı