Dünyaca ünlü Barbadoslu şarkıcı Rihanna hayatını konu alacak bir filmde kendisini kimin canlandırmasını istediğini açıkladı. Grammy ödülü şarkıcı, yeni markası Fenty Hair'in etkinliğinde Kanadalı oyuncu Taylor Russell'ı çok beğendiğini söyledi.

Şarkıcı "Taylor Russell olsun isterdim. Neden mi? Çok güzel bir alnı var" dedi.

Rihanna sözlerine "Onun gibi olmak istiyorum sanırım bu yüzden onun da benmişim gibi davranmasını istiyorum. İnsanların beni bir de bu ışıkta görmesini istiyorum" diye devam etti. Şarkıcının hayatının film olacağına dair henüz resmi bir açıklama yok.

Taylor Russell, Ölümcül Labirent, Kemikler ve Her Şey, Hope, Ben Ölmeden Önce ve Gece Yarısı Bir Çığlık Duydum gibi yapımlarla tanınıyor.

ARTIK DOĞALLIKTAN YANA

Öte yandan, Rihanna, yeni saç markasını piyasaya çıkarmak için gün sayıyor. Son olarak uzun sarı saçlarıyla gündeme gelen yıldız, katıldığı bir etkinlikte seçimini doğallıktan yana kullandı.

Kamuran Akkor sürpriz yaptı! “Beni Bi Sal” dedi Kamuran Akkor sürpriz yaptı! “Beni Bi Sal” dedi

36 yaşındaki yıldız, Los Angeles'ta Rihanna x Fenty Hair markasının lansmanına katıldı. Son olarak uzun sarı saçlarıyla kameralar karşısına geçen Rihanna, kısa ve kıvırcık saçlarıyla dikkat çekti.

Kaynak: NTV