Yazın cilt ve saç bakımına özel kampanya! Yazın cilt ve saç bakımına özel kampanya!

Setcard'dan yapılan açıklamaya göre, taraflar arasında Shop&Miles'ın 10. yıl dönümünde yapılan anlaşma kapsamında miller, on binlerce restoran ve markette kullanıma açılıyor.

Buna göre, Setcard Mobil uygulamasını indirip üye olan Türk Hava Yolları yolcu programı Miles&Smiles'lılar, statüleri fark etmeksizin, kazandıkları tüm millerini "shopandmiles.com" aracılığıyla Setcard bakiyesinde TL'ye dönüştürerek 60 binden fazla restoran ve markette harcayabilecek.

Setcard ve Shop&Miles, bu işbirliğiyle üyelerine millerini daha geniş bir alanda kullanma fırsatı sunarak, kullanıcı deneyimini zenginleştiriyor. Bu sayede, uçuşlardan, Miles&Smiles anlaşmalı banka kartı harcamalarından ve Miles&Smiles program ortaklarından kazanılan miller, günlük ihtiyaçlar için kullanılabilir hale gelecek.

Setcard ve Miles&Smiles hesaplarını bir kez eşleştiren kullanıcılar, istedikleri miktarda mili TL bakiyeye çevirerek anında kullanmaya başlayacak. Kullanıcılar, Setcard Mobil uygulamasından kendilerine en yakın kullanım noktalarını görüntüleyebilecek.

Kaynak: AA