Bahar dizisinin yeni sezon çekimleri ağustos ayında başlıyor. Hayranların merakla beklediği yeni sezon, normalde Eylül ayının ilk haftasında ekrana gelmesi planlanırken, bu yıl Eylül'ün ikinci haftasında izleyicilerle buluşacak.

Türk sinemasının usta ismi Nuri Alço, kornea nakli geçirdi! Türk sinemasının usta ismi Nuri Alço, kornea nakli geçirdi!

Bahar dizisinin çekimleri için geri sayım başladı. Dizinin takipçileri, yeni sezonun heyecan verici hikayesi ve karakter gelişimleri ile televizyon ekranlarına dönmesini sabırsızlıkla bekliyor. Yeni sezonun başlamasına az kala, izleyicilerin beklentisi her zamankinden daha yüksek.

SEZON FİNALİNDE NELER YAŞANMIŞTI?

Bahar ve Timur’un mahkemesinde sürpriz bir delil ortaya çıkmış, Bahar’ın sakladığı hastalığı artık gizli kalmamıştı. Timur, Nevra’nın başındaki kara bulutlardan kurtulmaya çalışırken, geçmişin açığa çıkmasıyla sarsıldı. Nevra ise sürpriz bir isimden yardım istedi. Tüm hastane Bahar için seferber olurken, Evren ve Timur büyük bir hesaplaşmanın eşiğindeydi. Rüzgar, Parla ve Umay’ı bir araya getirdi ancak onları da bir sürpriz bekliyordu. Bahar ve Timur büyük bir eşikteydi. Herkes Timur ve Parla'nın akıbetini merak ederken, gelen bilgilere göre tüm karakterler yeni sezonda da yer alacak.

Kaynak: Gerçek Gündem