Ünlü şarkıcı Sinan Akçıl, Aleyna Kalaycıoğlu ile ilişkisi hakkında çıkan haberlere açıklık getirdi. Survivor All Star'daki performansı ve Yunus Emre ile yakınlaşmalarıyla gündeme gelen Kalaycıoğlu, bir dönem Akçıl ile ilişkilendirilmişti. Ancak Akçıl, bu iddiaların doğru olmadığını belirtti.

Ferhat Göçer’den Kıbrıs Barış Harekatı’nın 50. yılına özel konser Ferhat Göçer’den Kıbrıs Barış Harekatı’nın 50. yılına özel konser

Sinan Akçıl, Aleyna Kalaycıoğlu'nun evine sadece bir kez, Demet adında bir arkadaşıyla geldiğini ve o dönem Kalaycıoğlu'nun zaten Survivor'dan bir sevgilisi olduğunu söyledi. Akçıl, Aleyna ile ilgili olarak "Evime sadece bir kez Demet'le birlikte geldiler. Zaten o zaman Survivor'dan bir sevgilisi (Yiğit Poyraz) vardı" dedi. Akçıl, sunucunun uyarısı üzerine de ondan ayrıldığını ve Cengiz Ünder ile sevgili olduğunu söyledi.

BİZ BOŞANDIKTAN ÇOK SONRA OLDU

Sinan Akçıl ayrıca, "O iş (Aleyna ve sevgilisi) benim ısrarımla bitti. Biz boşandıktan çok sonra oldu. O da ayrılma konusunda yıprandı, biraz zor ayrıldı. Benle beraberlik yaşamak istiyordu. Orayı bitirdikten sonra biz başladık” dedi.

Kaynak: MyNet