in

Siyaset Akademisi rekoru İzmir’den

AK Parti İl Başkanı Kerem Ali Sürekli, Genel Merkez’de düzenlenecek törende Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın elinden ödülü almak için Ankara’ya gidiyor

siyaset-akademisi-rekoru-izmirden

AK Parti’de geçtiğimiz haftalarda başvuruları alınan Siyaset Akademisi’nde rekorun İzmir’den çıktığı belirlendi. AK Parti İzmir İl Başkanlığı Haftalık İl Yönetim Kurulu Toplantısı gerçekleştirdi.

Toplantı sonrası açıklama yapan İl Başkanı Kerem Ali Sürekli; “Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrifleriyle, Cumartesi günü adeta miting havasına dönüşen programlar sonrası, ilk haftalık İl Yönetim Kurulu Toplantımızı gerçekleştirdik. Bu toplantıda Genel Merkezimiz tarafından belirlenen kongre takvimlerimizin tarihleri görüşüldü. Ardından diğer bir gündem maddemiz olan, Aliağa’da istifa eden ve tekrardan partimize üye olup, geri dönmek için başvuruda bulunan Serhat Aras, Ferhat Lek ile İbrahim Halil Özer’in partimize dönüşü ve kabulü karara bağlanmıştır. Ayrıca, Siyaset Akademisi başvurularında Türkiye’de rekor kırarak birinci olmamız dolayısıyla, Genel Merkez’de düzenlenecek ve Cumhurbaşkanımız tarafından takdim edilecek ödülü almak için Perşembe günü, Ankara’ya gidilmesi görüşüldü. Aynı zamanda, Genel Başkanvekilimiz Sayın Numan Kurtulmuş’un katılımları ile Siyaset Akademisi’nin ilk dersinin başlayacak olması ve Sayın Genel Başkanvekilimizin İzmir programlarının detayları görüşülmüştür” dedi.

12-ilde-dev-operasyon

12 ilde dev ‘Aylan Bebek’ operasyonu: Çok sayıda gözaltı var

bakan-ersoy-kanal-degil-cesme-turizm-merkezi-projesi

Bakan Ersoy: Kanal değil Çeşme Turizm Merkezi Projesi