in ,

Start Beauty İzmir Kuaför Estetik Kozmetik Güzellik Fuarı açıldı

Start Beauty İzmir Kuaför Estetik Kozmetik Güzellik Fuarı kapılarını açtı. Sektöre yeni bir soluk kazandıracak fuar ziyaretçilerini bekliyor

guzellik-merkezi-acildi

 İzmir Kuaför Estetik Kozmetik Güzellik Fuarı ziyaretçilerine ‘Merhaba’ dedi. 80 firma ve 300’ün üzerinde markanın katıldığı fuarın açılışında konuşan İzmir Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Özgener, “İzmir için vizyonumuz, kentimizi en önemli fuarcılık merkezi haline getirmek. ” dedi.

İZTO 21. Meslek Komitesi Başkanı ve Meclis Üyesi Sn. Osman Çapa, “ Sanata ve sanatçıya değer katan tüm kurular imalat ithalat ve ihracatçılarına destek olduğumuz sektörün katkıda bulunması, temsil ettiğimiz mesleğimize ve sanatımıza minnet borcumuz ve sorumluluğumuz var. Bir sonraki kuşaklara bu görevin aktarılacağından hiç şüphem yok” diye konuştu.

guzellik-fuari-izmir

 İZFAŞ Genel Müdürü Canan Karaosmanoğlu, “Sektörlerimiz büyükçe fuarlarımız büyüyor, fuarlarımız büyüdükçe sektörlerimiz büyüyor. Fuarda sektörün yenilikleri artırılacak, ayrıca ticari iş birlikleri ve anlaşmalar düzenlenecek” derken İzmir Odalar ve Borsalar Birlik Başkanı Zekeriya Mutlu, “Bu emekler boşa gitmeyecek. Hem İzmirimize hem ülkemize yakışacak. Bu fuarın devam edeceğini düşünüyoruz. İş birliği içerisinde destek vererek güzel işler yapıyoruz. Bu fuarda onlardan birisi. Sektöre ayrılan finanstan emeğimizin karşılığı olan payı almaya çalışacağız. ” ifadelerini kullandı. İzmir Vali Yardımcısı Hulusi Doğan ise “Fuarların ekonomiye büyük katkısı var. Hem İzmir ekonomisine katkı sağladığını görmek bizleri mutlu ediyor” değerlendirmesinde bulundu. konuşmaların ardından açılış kurdelesi kesildi.

RANA BEYZA ÖZTÜRK

uretici-ve-tuketici-odemiste-bulusuyor

Üretici ve tüketici Ödemiş’te buluşuyor

ogretmeni-okul-bahcesinde-darp-ettiler-ogretmen-hastanelik-oldu

Öğretmeni okul bahçesinde darp ettiler, öğretmen hastanelik oldu