Mahsun Kırmızıgül’den ‘Playback’ eleştirisi: Halka saygımdan yapmıyorum! Mahsun Kırmızıgül’den ‘Playback’ eleştirisi: Halka saygımdan yapmıyorum!

Tv8'in sevilen yarışması Survivor All Star'da finale sayılı günler kaldı. Son olarak Merve Aydın'ın veda ettiği yarışmada acil durum konseyi toplandı

"ARTIK ADA KONSEYİ OLMAYACAK"

7 Haziran akşamı yayınlanan 136. bölümde; son 6 yarışmacı ile acil durum konseyi yapan Acun Ilıcalı, yeni sistemi şu sözlerle açıkladı: "Arkadaşlar finale giden yol şöyle ortaya çıkacak. Dokunulmazlık oyununu altınız birden oynuyorsunuz. Kuralların detaylarını Murat anlatacak ama herkes herkesle oynayacak. Bir kişi dokunulmaz olacak. Ada konseyi olmayacak. Ertesi gün bir daha oynayacaksınız. Kalan 5 kişi yine herkes birbiriyle oynayacak, 2.dokunulmaz oyununa çıkacak ve kalan 4 kişi düelloya çıkacak. Daha sonra final oyunları başlayacak. Final oyunları için 5 yarışmacı yine sahneye çıkacak. Birinci oyunun galibi birinci finalist oluyor. İkinci oyunun galibi ikinci finalist. Kalan 3 kişi İstanbul'da canlı yayında düello oynayacak. 5 yarışmacı İstanbul'a gitme hakkına sahip olacak. Final günü 4 yarışmacıyla olacak. 4 yarışmacı İstanbul'da tarihi bir finalde rekabet edecek. Kazanan yılın Survivor'ı olacak" dedi.

KIRAN KIRANA MÜCADELE

Yeni sistemde üst üste oyun oynayan yarışmacılardan ilk finalist, çıktığı 14 oyunun 10'unu kazanan Batuhan Karacakaya oldu.

Ardından finalist olmak için mücadele eden Yunus Emre ve Ogeday'dan kazanan taraf Yunus Emre oldu.

FİNAL BİLETİNİ ALAN İLK YARIŞMACI

Batuhan ve Yunus Emre, finalde kıran kırana yarışırken dokunulmazlığı kazanan Batuhan Karacakaya oldu. Böylece Batuhan, İstanbul'daki finale doğrudan giden ilk isim oldu. Başarısını annesine armağan eden ve "Şu andaki hedefim o iki koltuktan birini kazanmak" diyen Batuhan, ödül yemeğine de Yunus Emre ve Ogeday'ı götürmek istediğini ifade etti. Ancak Yunus Emre, bu teklifi kabul etmedi. Ödül yemeğinde Ogeday ve Batuhan yer aldı.

Kaynak: NTV