in

Talatpaşa Tıp Laboratuvarı Grubu 24 yaşında

1996 yılından beri İzmir’in çeşitli bölgelerinde hizmet veren Talatpaşa Tıp Laboratuvarı Grubu, 24. kuruluş yıldönümünü kutladı.

talatpasa-tip-laboratuvari-24-yasinda

Etkinliğe Talatpaşa Tıp Laboratuvarı Grubu çalışanları ve İzmir tıp camiasının önde gelen hekimleri katıldı. Mövenpick Hotel balo salonunda gerçekleşen gala gecesi renkli görüntülere sahne oldu. Tanınmış ses sanatçısı Gökhan Sezen’in sahne aldığı gecenin sürpriz konuğu ise yıllara meydan okuyan enerjisiyle meşhur kanto yıldızı Nurhan Damcıoğlu oldu.

nurhan-damcioglu-izmirde

Kutlama esnasında söz alan Talatpaşa Tıp Laboratuvarları Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Uzm. Dr. Serdar Seven ile Tıbbi Koordinatör Uzm. Dr. Özlem Günay, Talatpaşa Tıp Laboratuvarlar Grubu’nda emeği geçen çalışma arkadaşlarına ve kendilerine güvenerek partnerliğe devam eden tıp camiası hekimlerine teşekkürlerini sundu. Talatpaşa Bulvarı, Alsancak Atatürk Spor Salonu karşısı ve Mavişehir Park Yaşam ofislerinde açtıkları üçüncü şubenin ardından 2020 yılı itibariyle Bayraklı bölgesinde dördüncü bir şubeyi hayata geçireceklerinin müjdesini verdiler. Uzm. Dr. Seven ve Uzm. Dr. Günay ,İzmir’in çeşitli bölgelerinde şubeleşmeye devam ederek hizmet ağlarını geliştireceklerinin altını çizdi ve tüm tıp camiasına ve dostlarına başarılarla taçlanmış sağlıklı, mutlu bir yıl geçirmelerini diledi.

Mesut VARLIK

89-izmir-enternasyonel-fuari-icin-dugmeye-basildi

89. İzmir Enternasyonel Fuar’ı için düğmeye basıldı

baskan-demirezen-cocuklara-karne-verdi

Başkan Demirezen çocuklara karne verdi