in ,

TFF Başkanı Özdemir: Ağustosta Şampiyonlar Ligi finaline ev sahipliği yapacağız

TFF Başkanı Nihat Özdemir Süper Lig ile diğer futbol müsabakalarıyla ilgili; ne zaman, nasıl, hangi tarihte oynanacağı ile iligli önemli açıklamalar da bulundu.

tff-baskani-ozdemir-agustosta-sampiyonlar-ligi-finaline-ev-sahipligi-yapacagiz

TFF Başkanı Nihat Özdemir Süper Lig ile diğer futbol müsabakalarıyla ilgili; ne zaman, nasıl, hangi tarihte oynanacağı ile ilgili önemli açıklamalar da bulundu. Başkan Özdemir, ligleri temmuzda tamalayacaklarını söylerken kupaların da sahada verileceğini söyledi. Ayrıca Şampiyonlar Ligi finaline ev sahipliği yapacak olan Atatürk Olimpiyat Stadyumu’nda tarih netleşiyor. Final müsabakası ağustos ayında yine İstanbul Atatürk Olimpiyat Stadyumu’nda düzenlenecek.

TFF Başkanı Nihat Özdemir’in açıklamaları şu şekilde;

TFF Başkanı Nihat Özdemir, Süper Lig, TFF 1. Lig, 2. Lig, 3. Lig ve Bölgesel Amatör Liglerin, 12-13-14 Haziran haftasında başlayacağını açıkladı. Özdemir, “Liglerimizi temmuzda tamamlayacağız. Kupaları sahada vereceğiz. Ağustosta da Şampiyonlar Ligi finaline ev sahipliği yapacağız” TFF Başkanı Özdemir, “Ankaragücü’nde bir virüs tespit edildi ama yolumuza Bilim Kurulu kararları çerçevesinde devam edeceğiz. Kendi başımıza karar alarak yola devam etmiyoruz. TFF Sağlık Kurulu ile Sağlık Bakanlığı Bilim Kurulu, futbolun nasıl oynanacağını belirleyecek.”

 

karabaglar-belediyesinden-berberlere-destek

Karabağlar Belediyesi’nden berberlere destek

gida-paketlerinde-artik-marul-da-var

Gıda paketlerinde artık marul da var