in ,

“Tiremiz’i daha da güzelleştireceğiz”

Tire’de yapılan çalışmalar hakkında bilgiler veren İYİ Partili Başkan Şenyurt, “Partimize büyük bir teveccüh var. Biz de onlara layık olmaya çalışıyoruz” dedi

tiremizi-daha-da-guzellestirecegiz

İYİ Parti Tire İlçe Başkanı Yüksel Şenyurt, ilçede yapılan çalışmaları anlattı. AK Parti Tire İlçe Başkanlığı’nın geçtiğimiz günlerde belediyeye ilişkin yaptığı ‘Hizmet yapılmıyor’ eleştirilerine de cevap veren Başkan Şenyurt, “Halkımız bize güvensin. Verdiğimiz sözlerin hepsini tek tek yerine getiriyoruz” dedi.
İlçeye yapılan yatırımlar hakkında da bilgiler veren Başkan Şenyurt, “Belediyemiz şu anda çok güzel bir çalışma yürütüyor. İzmir Büyükşehir Belediyemiz ile sürekli irtibat halindeler, onlar da gerçekten Tire’ye gerekli tüm yatırımı yapıyor. Son günlerde ilçe muhalefeti tarafından birtakım eleştiriler geliyor. Kendileri burada hiçbir iş yapamadıkları için belediye başkanımıza saldırmaya başladılar. 19 yıldır ülkeyi heba ettiler. Şu anda Tire tarihinde görülmemiş yatırımları kentimize kazandırıyoruz. Daha önce gelen hiçbir belediye başkanının yapmadığı icraatları başkanımız yapıyor.Biz özellikle ilçemizin alt yapısına özen gösteriyoruz. Biliyorsunuz, çoğunlukla belediye başkanları alt yapı yapmaktan kaçınır. Çünkü hem maliyetlidir hem de eziyetlidir. Bir de toprağın altında gözle görülebilen bir yatırım olduğu için kimse fazla özen göstermez. Şu anda Büyükşehir ile Tire Belediyemiz el ele vererek bu konu üzerine ağırlık veriyor. 50 yıllık su borularımız değişiyor, kanalizasyon şebekemiz yenileniyor. Tire tarım ve hayvancılıkla geçinen bir kent olduğu için çalışmalarımızı da bu doğrultuda yapmaya özen gösteriyoruz. Hayvan kesimi için daha sağlıklı bir tesis hayata geçirmek adına mezbaha yapımına başladık. İhalesi yapıldı, onu da önümüzdeki günlerde ilçemize kazandıracağız. Soğuk hava depomuz da yapılıyor. Üretim yolları için şehir içi asfaltlama ve taş döşeme çalışmaları da yapılıyor. İlçemize yeni yeşil alanlar da kazandırıyor, kırsal mahallelerimizin eksiklerini gideriyoruz” ifadelerini kullandı. Tire’nin İYİ Parti’nin gözbebeği olduğunun da altını çizen Başkan Şenyurt, “Biz de bunu bilerek çalışmalarımızı en iyi şekilde yapmaya gayret ediyoruz. Göreve geldiğim günden bu yana yaklaşık 14 ay gibi bir süre geçti. O günden bu yana üye sayımızı neredeyse yüzde 200 artırdık. Partimize ilçemizde çok büyük bir teveccüh var. Biz de bu teveccühe layık olmaya çalışıyoruz. Halkımız bize sonuna kadar güvensin. Onlara verdiğimiz sözlerin hepsini tek tek yerine getiriyoruz. Tire’de olduğu gibi Türkiye’de de İYİ Parti’yi birinci parti yapacağız. Şu anda partimiz çok güzel bir ivme kazandı. Bunu daha da yukarıya taşıyarak güzel Tiremiz’i daha da güzelleştireceğiz” diye konuştu.

Yağmur Gülü / Özel Haber

izmirde-kiz-kacirma-kavgasi-kanli-bitti

İzmir’de kız kaçırma nedeniyle husumetli iki grup birbirine girdi: 23 yaşındaki genç hayatını kaybetti

haziran-ayina-iliskin-burs-ve-kredi-odemeleri-basladi

Nisan ayı ödemeleri bugün başlıyor!