in ,

‘Torbalı için canla başla çalışacağız’

Torbalı için gece gündüz çalışacaklarını söyleyen AK Parti İlçe Başkanı Günaydın, “Yeni dönemin kelimeleri vefa, samimiyet, güçlü iletişim, ortak akıl ve katılımcılık olacak” dedi

torbali-icin-canla-basla-calisacagiz

Korona virüs salgını nedeniyle ertelenen AK Parti ilçe kongrelerinin tamamen iptal edilmesinin ardından Genel Merkez tarafından geçtiğimiz günlerde atanan Torbalı İlçe Başkanı Selman Günaydın Ege Telgraf’a özel açıklamalarda bulundu. “Torbalı için çalışma vakti” diyen Başkan Günaydın “Kongre sürecimiz de Genel Başkanımızın ikinci bir talimatına kadar durdu. Ancak İzmir’de kongrede aday olarak açıklanan ilçelerin atamaları Sayın Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan‘ın olurları, Genel Merkez Teşkilat Başkanımız Sayın Erkan Kandemir’in tensipleri ve İl Başkanımız Sayın Kerem Ali Sürekli‘nin teveccühleri ile gerçekleşmektedir. Şahsıma tevdi edilen Torbalı İlçe Başkanlığı görevi, benim için şerefle omuzlayacağımız Türkiye davasını çok daha ileri götürmek için yüksek gayret göstereceğimiz onurlu bir görevdir. Cumhurbaşkanımızın liderliğindeki bu hareketin hangi kademesinde olursa olsun görev yapmak, büyük bir şereftir. Yeni dönemin kelimeleri vefa, samimiyet, güçlü iletişim, ortak akıl ve katılımcılık olacak. Samimiyetle gayret gösterip, güçlü iletişim kuracak, ortak akılla hareket edecek ve katılımcı siyaset anlayışıyla gece gündüz Torbalımız için çalışacağız. Geçmiş ve gelecek arasında sağlam bir köprü kurup vefa ve samimiyeti her zaman diri tutacağız. Vatandaşlarımız, partimizin 2001 ruhunu Torbalı teşkilatımızda net bir şekilde görecek. Şimdi gece gündüz çalışıp, yollara düşme vakti” diye konuştu.
Yaşanan salgın sürecini de değerlendiren Günaydın, “Salgının yayılma hızı ve neden olduğu ölümler göz önüne alındığında devletimizin aldığı önlemlerin ne kadar yerinde olduğunu görüyoruz. Sağlık konusunda da birçok batılı ülkeden daha iyi durumda olduğumuzu gördük. AK Parti teşkilatları olarak bu süreçte çalışmalarımıza devam ediyoruz. Kademelerimiz toplantılarını videokonferans ve telekonferans yolu ile gerçekleştiriyor. Önlemlere uymaya çalışarak vatandaşın taleplerini almaya devam ediyoruz, telefonlarımız açık” dedi.

Rana Beyza Öztürk / Özel Haber

meslek-lisesinden-gonulden-uretim

Meslek lisesinden gönülden üretim

avrupanin-en-yesil-baskenti-stockholm

Avrupa’nın en yeşil başkenti Stockholm