in ,

Torbalı’da cinayetleri işleyen katil Diyarbakır’a defnedilecek

İlçe Sağlık Müdürü Mehmet Fuat Park (53) ile Hatice Gülcemal’i (52) tabancayla vurarak öldüren, polis memuru Yaşar Kahırlı’yı (35) da ağır yaralayan, yakalandıktan sonra tutuklanıp konulduğu cezaevinde kendini asan Enver Yıldız’ın cenazesi (30), toprağa verilmek üzere Diyarbakır’a götürüldü

torbalida-cinayetleri-isleyen-katil-diyarbakira-defnedilecek

Torbalı‘da geçtiğimiz hafta Torbalı İlçe Sağlık Müdürü Mehmet Fuat Park ve Torbalı Devlet Hastanesi‘nde görev yapan Dr. Harun Gülcemal’in eşi Hatice Gülcemal‘i öldüren çifte cinayet zanlıEvner Yıldız‘ın adliyeye sevk edilmeden önce İzmir İl Emniyet Müdürlüğü‘nün nezarethanesinde, 2 Ocak gecesi bacağındaki alçının bağları ve atletiyle kendini asmaya çalıştığı ortaya çıktı. Yıldız’ın intihar girişiminin, polislerin müdahalesiyle önlendiği öğrenildi. Yıldız’ın avukatı Barış Akyol, “Müvekkilim olay nedeniyle pişman. Ölmeyi bile düşünmüş hatta intihara kalkışmış. Boynundaki izden de bu durum fark ediliyor” dedi.

Yaklaşık 1 haftadır cezaevinde olan Enver Yıldız, dün öğleden sonra, tek kaldığı hücrede kendini eşofmanın bağcığıyla tavana astı. Ceza infaz memurları tarafından bağcığa asılı halde bulunan Yıldız’ın gelen sağlık ekiplerince yapılan kontrolde öldüğü tespit edildi.

DHA

turizmci-yazar-karaca-hepimiz-focaliyiz

Turizmci Yazar Karaca “Hepimiz Foçalıyız”

saldiriya-ugrayan-kocerden-husumet-aciklamasi

Saldırıya uğrayan Koçer’den husumet açıklaması